STYRCON - množstvo spokojných zákazníkov! - Fasády | moja Nitra
 
 

STYRCON - množstvo spokojných zákazníkov!

dátum pridania: 25.05.21-10:37

Najlepšou vizitkou každej stavebnej firmy sú spokojní zákazníci! Zatepľovacie systémy od firmy STYRCON sa tešia skvelým výsledkom a vysokej popularite. Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom.

Sanačné zateplenie rodinného domu v Jelenci

Kontaktné zateplenie domov z hliny/nepálenej tehly nie je možné realizovať polystyrénom, dosky STYRCON v tomto prípade nemajú alternatívu. Tieto stavby nemajú dobré základy a sú bez hydroizolácie. Od „základu až po povalu“ sú difúzne otvorené a preto veľmi citlivé na stavebné zásahy.

styrcon nitra

V tomto prípade bola na odkopaný základ priložená nopová folia a následne bol zasypaný kamenivom s betónovým okapovým chodníkom (od cesty). Pred lepením doskiek STYRCON musí byť na hlinený podklad kvalitne prevedená (striekaním) hĺbková penetrácia.

styrcon nitra

Po ukotvení dosiek a nanesení základnej vrstvy so sieťkou, treba zvoliť difúzne otvorenú omietku (napr. minerálnu). STYRCON zachováva paropriepustnosť pôvodného muriva a v soklovej časti spôsobuje jeho rýchlejšie vysušovanie.

Protipožiarne zateplenie garáže v budove J&T

Dosky STYRCON boli pri zateplení stropov garáží v prízemí administratívnej budovy lepené a kotevné do stropu bez ďalšej povrchovej úpravy.

styrcon nitra

Odvlhčenie muriva v Kostole sv. Mikuláša

Vysušenie soklovej časti muriva z interiérovej strany kostola. Pôvodná omietka bola čiastočne zhodená, zvyšná časť dorovnaná.

styrcon nitra

Dosky STYRCON boli lepené a kotevné k podkladu, armované sklosieťovinou a stierkou Lep-Stryr+ a povrchovo upravené štukovou omietkou. Sokel je vystúpený, s priznanou hornou hranou.

styrcon nitra

Protipožiarne zateplenie Domova dôchodcov

Budova bývalej detskej nemocnice prestavaná na komplex opatrovateľskej služby. Vzhľadom na imobilitu budúcich obyvateľov bolo potrebné zatepliť požiarne odolným zatepľovacím systémom.

styrcon nitra

Táto požiadavka požiarneho technika a projektanta nebola spočiatku realizátorom rešpektovaná. Pri kolaudácii bolo preto rozhodnuté nevhodné zateplenie odstrániť a zatepliť stavbu podľa pôvodného projektu – protipožiarne systémom STYREXON.

styrcon nitra

Sanácia firemných priestorov STYRCON, s.r.o. proti vlhosti

Budova bývalého obilného skladu z r. 1832 s murivom z kameňotehly a bez hydroizolácie. Po očistení od starej omietky sa na pôvodné „vyštrbené“ murivo naniesli po 0,45m omietkové pásy. Dosky STYRCON sa kotvili o podklad bez lepenia, pričom vzniknutá medzera medzi omietnikmi bola zhora uzavretá!

styrcon nitra
styrcon nitra

Po vytvorení výstužnej základnej vrstvy so sieťkou sa naniesla minerálna omietka. Vlhkosť sa prirodzene ventiluje cez dosky STYRCON a vďaka ich makropórovitosti voda nedokáže vyvzlínať na povrch.

styrcon nitra

 

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom aj vy!

 

 STYRCON - paropriepustné zateplenie

Hlavná 71

951 73 Jelenec

Tel.: 037/631 32 07

E-mail: styrcon@styrcon.sk

www.styrcon.sk

 


Media galéria




 poslať článok mailom  vytlačiť článok