Štvrtý ročník Zlatého plesu je predo dvermi - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Štvrtý ročník Zlatého plesu je predo dvermi

dátum pridania: 19.01.10-12:30

Stalo sa už tradíciou, že plesovú sezónu v Nitre uzatvára Zlatý ples.Tento rok sa bude konať 20. februára 2010 v priestoroch haly A v areáli Agrokomplexu Nitra.

Aj 4. ročník je benefičný, t.j. výťažok z neho putuje na charitatívne účely. Výťažok z plesu poputuje starým ľuďom umiestnených v Penzióne pre dôchodcov a Domove dôchodcov v Nitre na Považskej ulici, ktorých zároveň pri príležitosti konania plesu podporí aj Rotary club Harmony Nitra.
Moderátorom plesu bude DJ Dušan Marušák z rádia Viva, ktorý zároveň zabezpečí hudobnú produkciu. O zábavu plesajúcich sa okrem toho postará Sisa Sklovská a jazzová skupina BEHIND THE DOOR feat. MELINDA STOIKA, ktorá sa prezentovala na Opernballe vo Viedni, a má na konte množstvo ocenení z jazzových festivalov po celom svete.
Na ľudovú nôtu budú aj tento rok hrať Halúzkovci a atmosféru dotvoria degustácie vín a pálenky.
Hostia sa môžu popri výbornom programe tešiť aj na tombolou s atraktívnymi cenami.
Celé občerstvenie bude zabezpečované cateringovou spoločnosťou a bude podávané formou švédskych stolov. Samozrejmosťou je vysoká kvalita podávaných jedál a nápojov počas celého večera. Tradičné sú tiež miešané nápoje, tento rok spolu s ohňovou show.
Nenechajte si ujsť čarovnú plesovú noc v príjemnom prostredí pri kvalitnom jedle a pití so skvelým programom. Svojou účasťou na plese tiež prispejete na dobrú vec.

Lístky si môžete zakúpiť v redakcii Spravodaj, 037/6 527 527, alebo na tel. čísle 0905/654 091.

(red.)
 poslať článok mailom  vytlačiť článok