Stolárstvo Merlin Mojmírovce - nábytok v proven - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Stolárstvo Merlin Mojmírovce - nábytok v provensálskom štýle

dátum pridania: 04.08.16-11:51

Stolárstvo Merlin v Mojmírovciach Vám ponúka zákazkovú výrobu nábytku a doplnkov do Vášho interiéru aj exteriéru v provensálskom štýle. Naším cieľom je najmä dosiahnutie originálnosti a najvyššej kvality za bezkonkurenčné ceny.

Provensálsky nábytok - štýl, ktorý si zamilujete

Stolárstvo Merlin v Mojmírovciach Vám ponúka originálny a štýlový nábytok na mieru. V poslednej dobe sme zaznamenali zvýšený záujem klientov o nábytok v provensálskom štýle, preto sme sa aj my rozhodli ponúknuť Vám tento nábytok, pútajúci svojím vzhľadom. Kúzlo tohto francúzskeho vidieckeho štýlu spočíva v jeho jemnosti.

Stolárstvo Merlin Mojmírovce provensálsky nábytokstôl provensálsky štýl Merlin Mojjmírovce

Estetický dizajn provensálskeho nábytku

Provensálsky nábytok je v tradičnej bielej alebo smotanovej farbe s patinou, ktorá mu dodáva originálny estetický dizajn, preto pôsobí dekoračne. Všimnúť si to možno na nožičkách na kreslách alebo skriniach. Na výrobu nábytku sa využíva jaseňové, borovicové alebo brestové drevo.

kuchynská linka provensálsky štýl Stolárstvo Merlin Mojmírovceskrinka v provensálskom štýle Stolárstvo Merlin Mojmírovce

Nábytok na mieru

Ponúkame vám provensálsky nábytok na vytvorenie poetických interiérov, v ktorých to bude dýchať luxusom. Nechajte sa zlákať šarmom Provensálska a príďte si k nám dať vyrobiť nábytok na mieru. Naša nadčasová kolekcia ponúka rôzne kombinácie s rôznymi motívmi.

provensálsky nábytok Stolárstvo Merlin Mojmírovcestôl v provensálskom štýle Stolárstvo Merlin Mojmírovce

Široký výber rôzneho nábytku

V našej predajni si môžete vybrať zo širokej ponuky nábytku v tomto štýle. Vyrobíme Vám stoly, stoličky, poličky, komody, konferenčné stolíky, ale aj kuchynské linky.

stôl v provensálskom štýle Stolárstvo Merlin Mojmírovcekuchynská linka v provensálskom štýle Stolárstvo Merlin Mojmírovce

Obklady stien z kefovateľného dreva

Okrem úspechu s nábytkom v provensálskom štýle, v ktorom sme vytvorili aj Wasabi sushi bar v Nitre, sme zaznamenali aj zvýšený záujem o predaj obkladov stien z kefovateľného dreva. Vyznačujú sa tým, že vytvárajú priestor teplejší.

 

Zariaďte si dom či byt štýlovým provensálskym nábytkom!

Stolárstvo Merlin Mojmírovce - provensálsky nábytok

 

Hlavná 943, 951 15 Mojmírovce (okres Nitra)
Tel.: +421 908 433 271
E-mail: info@interier-merlin.sk

www.interier-merlin.sk

Nájdete nás aj na facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok