Stolárstvo Frant Nitra - kvali - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Stolárstvo Frant Nitra - kvalitné drevené výrobky na zákazku

dátum pridania: 31.03.17-12:01

Plánujete si skrášliť Vaše bývanie kvalitnými drevenými výrobkami? Stolárstvo Frant Nitra Vám ponúka široký výber produktov, ktoré uspokoja Vaše predstavy za seriózne ceny.

Kvalita a rôznorodosť v jednom

Naša stolárska spoločnosť Frant Nitra sa zaoberá návrhom, realizáciou a vyhotovením produktov z kvalitného dreva, ktoré Vám zaručia spokojnosť a pohodlie na dlhé roky. Stolárstvo Frant Nitra pôsobí na trhu už od roku 2000. Odvtedy sme načerpali a nadobudli mnohé skúsenosti, ktoré nás posúvajú ďalej v našej práci. Stolárstvo Frant Nitra nájdete v Nitrianskych Hrnčiarovciach.

stolarstvo frant nitrastolarstvo frant nitra

Drevené produkty na mieru

Stolárstvo Frant Nitra v rámci svojich služieb vyhotovuje mnohé výrobky z dreva, ako napríklad altánky, drevené domčeky, schody, interierové dvere a iné. Produkty sú kvalitne spracované, pričom sa sústredíme na aj detaily a robíme všetko pre to, aby boli naši zákazníci s nami spokojní a boli nám verní po dlhé roky. Zákazníci ocenia aj naše ceny, ktoré sú individuálne podľa výberu služby a vyhotovenia produktu, ktoré realizujeme na zákazku.

stolarstvo frant nitra

Drevené altánky

Spoločnosť stolárstvo Frant Nitra sa okrem vyhotovenia drevených domčekov, nábytku a prístreškov zaoberá aj realizáciou altánkov do záhrad. Tvorba altánkov patrí medzi najhlavnejšie činnosti. Ceny altánkov aj ostatných výrobkov sú seriózne a prispôsobené všeobecným požiadavkám a prácam súvisiacich s vyhotovením produktov.

stolarstvo frant nitrastolarstvo frant nitrastolarstvo frant nitra

Oživenie Vašej záhrady

Stolárstvo Frant Nitra Vám ponúka aj realizáciu nábytku do Vašich záhrad. Lavičky, stoly, či záhradné domčeky a chatky a iné dokážeme navrhnúť aj vyhotoviť z dreva, ktoré Vám zaručí spokojnosť a využitie na dlhé roky. Naše záhradné sedenia skrášlia Vašu záhradu a poskytnú Vám aj miesto na oddych.

stolarstvo frant nitrastolarstvo frant nitra

Stolárstvo Frant Nitra

Chryzantémová 12,
95 01 Nitrianske Hrnčiarovce

Tel.č.: +421 903 238 603
E-mail: frantisek.acs@gmail.com

www.frant.sk

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok