Stolárstvo Arpáš Nitra - nábytok na mi - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Stolárstvo Arpáš Nitra - nábytok na mieru pre Váš domov

dátum pridania: 03.03.16-11:03

Neviete si vybrať z nábytku vo veľkoobchodoch alebo chcete, aby bol Váš domov originálny? Stolárstvo Arpáš Nitra Vám na mieru vyrobí nábytok, schody, či dvere. Vsaďte na kvalitu a poctivú prácu za skvelé ceny.

Kvalitné a štýlové drevenné výrobky

Stolárstvo Arpáš Nitra je stolárska firma, ktorá vznikla v roku 2006. Zaoberáme sa hlavne výrobou záhradného nábytku (prístrešky, altánky, terasy, chatky) a taktiež ponúkame rôzne stolárske práce a výrobu nábytku na mieru.

stolarstvo arpas nitra

Interiérový nábytok na mieru

Nechcete mať tuctový nábytok z katalógov alebo chcete bývanie prispôsobiť presne svojim predstavám? Stolársvo Arpáš Nitra Vám na mieru vyrobí kvalitný a nápaditý nábytok podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Vyrobíme pre Vás stoly, police, vstavané i samostatné skrine, schody, dvere, kuchyne na mieru a i.

Stolárstvo Arpáš Nitra

Originalita za skvelé ceny

Naša práca sa odvíja od Vašich požiadaviek a rovnako je to aj s cenou. Po dohode Vám zašleme cenovú kalkuláciu a vyrobíme Vám originálny nábytok podľa Vašich predstáv za bezkonkurečné ceny. Našou prioritou je neustále zvyšovať kvalitu našich služieb a výrobkov aby sme uspokojili našich zákazníkov.

Stolárstvo Arpáš Nitra

Stolárstvo Arpáš Nitra - záhradný nábytok

Túžite aj po originálnom nábytku vo Vašej záhrade? Naša firma Vám ponúka aj výrobu záhradného nábytku. Vyrobíme pre Vás prístrešky, altánky, chatky, terasy či krásne posedenia.

Stolárstvo Arpáš Nitrastolarstvo arpas nitrastolarstvo arpas nitra

Nábytok pre Váš krajší domov!

Stolárstvo Arpáš Nitra

Luk 52, 951 12 Ivanka pri Nitre

Tel.: 0911 481 565

E-mail: stolarstvo.arpas@gmail.com

www.stolarstvoarpas.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok