Stavebná firma Kóňastav - staviame pre Vás - Fasády | moja Nitra
 
 

Stavebná firma Kóňastav - staviame pre Vás

dátum pridania: 24.06.21-10:02

Rozmýšľate nad stavbou nového rodinného domu? Potrebujete zrekonštruovať stavbu? Hľadáte kvalifikovanú firmu, ktorá na trhu pôsobí už dlhé roky? Stavebná firma Kóňastav je tu pre Vás!

Stavebná firma KÓŇASTAV s.r.o. bola založená v roku 1993. Od začiatku svojho pôsobenia sa zameriava na kompletnú realizáciu stavieb na kľúč. Firma má viac ako 20-ročné skúsenosti s výstavbou rodinných domov, administratívnych a priemyselných stavieb. Za tie roky má za sebou veľký počet úspešne zrealizovaných stavieb od tých najmenších budov po veľké halové priestory.

stavebna firma konastav nitrastavebna firma konastav nitra

stavebna firma konastav nitra

Portfólio firmy je veľmi široké. Okrem výstavby sa zaoberá projektovou prípravou stavieb, odborným poradenstvom, kompletným manažovaním stavebného procesu, ďalej rekonštrukciou a modernizáciou existujúcich budov, zemnými prácami, zatepľovaním budov, projektovaním a výsadbou súkromných záhrad.

stavebna firma konastav nitrastavebna firma konastav nitra

Stavebná firma dlhodobo spolupracuje so širokou škálou osvedčených subdodávateľov s ktorými je schopná v reálnych termínoch zrealizovať i práce väčšieho rozsahu z hľadiska financií čo možno najkratšom čase. Zverené stavebné práce a dodávky sú zrealizované na základe osobných požiadaviek svojich zákazníkov. Voľbu materiálov a výber subdodávok vždy predchádza odborná konzultácia a odsúhlasenie klientom.

staveba firma konastav nitrastaveba firma konastav nitra

Prioritným cieľom firmy KÓŇASTAV s.r.o. je dosiahnuť čo najvyššiu kvalitu realizovaných stavieb, až po najmenšie detaily a maximálne vyjsť v ústrety svojim klientom. Z tohto dôvodu firma kladie dôraz na odbornú zručnosť, prax a profesionalitu svojich pracovníkov, a tým aj na kvalitu finálnej stavby. V súčasnosti firma zamestnáva 40 interných a približne 20 externých pracovníkov, ktorí dokážu plniť aj tie najnáročnejšie a najzložitejšie stavebné práce. Firma má široké technické a strojové vybavenie, ktoré je potrebné k stavebnej činnosti.

stavebna firma konastav nitrastavebna firma konastav nitra

Snahou firmy KÓŇASTAV s.r.o. okrem spokojnosti svojich klientov, ktorí tieto stavby budú dlhé roky používať, je aj vytvorenie priaznivých podmienok pre ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.

stavebna firma konastav nitrastavebna firma konastav nitra

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Stavebná firma Kóňastav

Hlavná 35/43, Veľký Kýr 941 07
E-mail: konastav@online.sk
Telefón: 035/659 30 44, 0905 622 863

www.konastav.sk
Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok