Stavby Elvo Nitra - komplexné riešenie stavieb - Fasády | moja Nitra
 
 

Stavby Elvo Nitra - komplexné riešenie stavieb

dátum pridania: 25.04.14-09:57

Plánujete stavbu domu, rekonštrukciu či pokrývanie strechy? Stavebná spoločnosť Stavby Elvo Nitra Vám pomôže v každom smere! Vykonávame kvalitnú a odbornú prácu, s ktorou budete určite spokojní!

Stavby Elvo Nitra

V stavebnej firme Stavby Elvo Nitra realizujeme rôzne stavebné a rekonštrukčné práce podľa požiadaviek klienta.

stavby elvo nitrastavby elvo nitra

Špecializujme sa na stavbu domov na kľúč, vďaka čomu nebudete musieť odkladať žiadnu zo svojich zvyčajných aktivít. Preberieme na seba všetky rozhodujúce činnosti a Vám tak ani stavba domu neprekazí plány.

stavby elvo nitra

Vrámci našich činností vykonávame nátery kovov a dreva, kladenie a dodanie materiálov pre obklady a dlažby, zdravotechnické zariadenia, betónové, parketové a PVC podlahy, ručne zhotovené jadrové a štukové omietky. Na stavbu priečok využívame pórobetonové tvárnice a tehly, pričom dbáme na ich tepelnoizolačné valstnosti. Kvôli zvýšeniu energetických úspor vykonávame odborné zatepľovania budov s dekoratívnou úpravou fasády a mnoho iných prác pridruženej stavebnej výroby.

stavby elvo nitra

Stavba rodinného domu alebo rekonštrukcia bytu a budovy si vyžaduje kvalitné materiály a odborne vykonanú prácu. Stavby Elvo Nitra zabezpečia obe požiadavky. Vykonávame stavebné práce, búracie práce, pomocné práce a rôzne remeselné činnosti. 

stavby elvo nitrastavby elvo nitra

Vrámci stavebných prác zabezpečíme: nátery, obklad, dlažby, zámkové dlažby, podlahy, stropy, priečky, izolácie podláh a priečok, sadrokartóny, výmena okien, zateplenia fasády, omietky, armovanie priečok.

stavby elvo nitra


V súčasnosti trh pre oblasť stavebníctva poskytuje široký priestor pre vytváranie rôznorodých variácií v súlade s požiadavkami vytvorenia účelnosti a praktickosti objektov.

stavby elvo nitrastavby elvo nitra

V spoločnosti Stavby Elvo Nitra stredujeme moderné trendy v oblasti stavebníctva a sme pripravení poskytnúť Vám komplexné služby.

Stavby Elvo Nitra - konštrukcie krovov

Nemusíte máňať peniaze na nekonečné opravy po neodborne vykonanej práci. U nás máte vždy istotu a záruku, že Vaša strecha bude spravená odborne a kvalitne.

stavby elvo nitra

Aby ste boli presvedčení o kvalitne vykonanej práci, poskytneme Vám odborné poradenstvo a zvolíme na realizáciu Vašej strechy vhodný materiál.

Stavby Elvo Nitra - tesárske a klampiarske práce

Spoločnosť Stavby Elvo Nitra vrámci tesárskych prác vykonáva komplexné riešenie Vášho krovu. Realizujeme montáž  všetkých druhov striech, pokládku strešnej kritiny aj pokládku asfaltového šindla. V prípade starého, poškodeného krovu dokážeme problém odborne analyzovať a následne odstrániť zdroje poškodenia.

stavby elvo nitrastavby elvo nitra

Špecializujeme sa aj na montáž klampiarskych prvkov strechy (zvody, odkvapy, háky), oplechovanie úžlabia strechy, oplechovanie štítov strechy a oplechovanie komínových telies.

Stavby Elvo Nitra

Rumanová 283
951 01, Rumanová (okres Nitra)

www.stavbyelvo.sk

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok