Stavaj.to, s.r.o. - stavebniny - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Stavaj.to, s.r.o. - stavebniny Nitra - Lužianky

dátum pridania: 18.03.15-12:18

Stavaj.to - stavebniny Nitra Vám ponúkajú len ten najkvalitnejší stavebný materiál od renomovaných výrobcov! Žiadne materiály pochybného či neznámeho pôvodu. Iba kvalita za rozumnú cenu! Príďte nás navštíviť a presvedčte sa na vlastné oči.

Najlepší stavebný materiál v Stavaj.to - stavebniny Nitra

Ak hľadáte stavebniny, kde Vám predajú len ten najkvalitnejší stavebný materiál od známych a overených výrobcov, ktorí sú vo svojom segmente špička, tak ste na správnej adrese! V Stavaj.to - stavebniny Nitra Vám nikdy nepredáme stavebný materiál, ktorého pôvod by bol otázny alebo nejakým spôsobom zatajený, ale naopak, ponúkame iba kvalitu za rozumnú cenu!

stavaj.to stavebniny nitra

Doprava a servis v Stavaj.to - stavebniny Nitra

Samozrejmosťou Stavaj.to - stavebniny Nitra je doprava stavebného materiálu priamo na Vašu stavbu. Takisto v prípade potreby ponúkame aj kompletný predajný servis.

stavaj.to stavebniny nitra

U nás v Stavaj.to - stavebniny Nitra, môžete material vrátiť

Ak ste u nás nakúpili viac, ako potrebujete na svoju výstavbu či rekonštrukciu, ponúkame možnosť u nás zakúpený materiál a nepoškodený tovar vrátiť. V priebehu jari spustíme v Stavaj.to - stavebniny Nitra predaj takéhoto rozbaleného tovaru. Do nášho bazáru bude navyše možnosť doniesť aj stavebný materiál, ktorý spĺňa podmienky kvality, a ktorého pôvod dokážete doložiť dokladom o kúpe - bločkom. Takýto stavebný materiál bude u nás na predaj a ihneď po predaní Vám ho vyplatíme.

stavaj.to stavebniny nitra

Prenájom lešenia v Stavaj.to - stavebniny Nitra

Ak si potrebujete prenajať lešenie, práve my máme bohaté skúsenosti s jeho stavbou. Ročne montujeme niekoľko tisíc m2 lešenia. Budovu odmeráme a na základe rozmerov vypočítame cenu na mieru. V prípade potreby zabezpečíme aj vypracovanie statického posudku. Na bezpečnosť sa môžete spoľahnúť, pretože montáž a ďalšie lešenárske práce vykonávajú odborne školení pracovníci na základe platných noriem a vyhlášok.

stavebniny stavaj,to nitra lesenie prenajom

Internetový obchod Stavaj.to - stavebniny Nitra

Aby ste mohli vyberať a nakupovať aj z pohodlia domova, pripravujeme pre Vás aj internetový online obchod s niektorými stavebnými materiálmi. O podrobnostiach sa vždy dozviete na našej stránke, kde budeme informácie priebežne aktualizovať.

stavaj.to stavebniny nitra

Otváracie hodiny

Navštívte nás na Vinárskej ulici, kde budeme mať otvorené každý pracovný deň od 7:30 do 17:00. Samozrejme, budeme tu pre Vás aj v sobotu od 7:30 do 11:30. V nedeľu a cez sviatky budeme oddychovať.

stavebniny stavaj.to nitra kontakt

Referencie

O našich profesionálnych a kvalitných službách vypovedá veľké množstvo spokojných zákazníkov. Presvedčte sa sami.

stavebniny stavaj.to nitra materialstavebniny stavaj.to nitra tehly

stavebniny stavaj.to nitra betonstavebniny stavaj.to nitra material

 

Tešíme sa na Vašu návštevu! 

 

Stavaj.to, s.r.o. - stavebniny Nitra Lužianky


Vinárska ul., 951 41 Nitra - Lužianky

Tel.: 0903 484 039
Tel. - predajňa: 037 778 3209
E-mail: stavajto@stavaj.to


www.stavaj.to

Nájdete nás aj na Facebooku: 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok