Stará Kotolňa Nitra - Pizza & Pub - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Stará Kotolňa Nitra - Pizza & Pub

dátum pridania: 09.05.17-12:40

Pozývame vás do Starej Kotolne Nitra Pizzeria & Pub na Chrenovej, kde si v príjemnom rodinnom prostredí môžete vychutnať pizzu pečenú na dreve a mnoho ďalších špecialít našej kuchyne. Každý pracovný deň podávame denné menu za výhodnú cenu.

Stará Kotolňa Nitra - Pizza & Pub

Stará Kotolňa Nitra je ideálnym miestom na posedenie s priateľmi pri dobrom pive a jedle vo fajčiarskych aj nefajčiarskych priestoroch a zároveň miestom, kde si v príjemnom rodinnom prostredí môžete vychutnať pizzu pečenú na dreve a mnoho ďalších špecialít našej kuchyne.

Stará Kotolňa Nitra - rekonštrukcia

Pôvodná plynová kotolňa bola zrekonštruovaná na štýlový bar. Tento sa stal vyhľadávaným miestom návštevníkov vďaka svojmu štýlovému prostrediu, príjemnej obsluhe a výbornej ponuke jedál a nápojov. Odnedávna sa súčasťou zariadenia stala novovybudovaná pizzeria s kapacitou 45 miest. Okrem tradičných druhov pizze ponúka aj nové netradičné druhy tejto talianskej pochúťky.  

Stará Kotolňa Nitra - reštaurácia, obedové menu

Každý pracovný deň sa snažíme vymyslieť a navariť pre Vás tie najlepšie a najobľúbenejšie jedlá a zaradiť ich do cenovo výhodného obedového menu. V ňom Vám ponúkame vždy chutnú polievku na zohriatie žalúdka a výber zo 4 vynikajúcich jedál vhodných aj pre vegetariánov. K menu každý zákazník dostane aj pohár pravej Kofoly zadarmo. Keďže sa snažíme vyhovieť každému nášmu zákazníkovi, k dispozícii je vždy jedálny lístok s trvalou ponukou toho najchutnejšieho jedla.

Stará Kotolňa Nitra - pizzeria

Ak máte chuť na pizzu, tak neváhajte a príďte si k nám dať tú najlepšiu pizzu v okolí. Pečením na dreve ja tak každá naša pizza na koncoch správne chrumkavá a v strede ľahká a lahodná. Vyberte si tú správnu kombináciu chutí práve z našej ponuky pízz a určite neoľutujete.

stará kotolňa nitra

Stará Kotolňa Nitra - pub

Okrem výborného jedla si na svoje prídu aj všetci pivkári. Ponúkame Vám totiž bohatý výber čapovaných pív. Môžete si vybrať:

  • tankové

  • pšeničné

  • tmavé

  • radler

  • kvasinkové

  • nealkoholické fľaškové pivá

K pivu je možné si vybrať vynikajúcu mäsovú pochúťku z našej ponuky jedálneho lístka.

stará kotolňa nitra

Stará Kotolňa Pizza & Pub Nitra - donášková služba

V prípade, že ste dostali chuť na našu kuchyňu a nedá sa Vám prísť k nám, určite využite našu donáškovú službu a objednajte si presne to, na čo máte práve chuť. My Vám zaručujeme rýchly dovoz priamo k Vám domov.

Rodinná alebo firemná oslava v Starej Kotolni

Zároveň vám ponúkame možnosť usporiadania rôznych osláv, rodinných príležitostí či firemných stretnutí.

Prezrite si našu Starú Kotolňu v nasledujúcom videu

Neváhajte a navštívte Vašu obľúbenú Starú Kotolňu!

 

Stará Kotolňa Nitra – Pizza & Pub

Topoľová 4, 949 01 Nitra

Tel. - pizzeria: 037 / 657 51 40

Tel. - pub: 037 / 657 51 46

Tel. - donášková služba: 0948 221 718

E-mail: starakotolna@gmail.com

www.starakotolna.sk

nájdete nás aj na Facebooku

 

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok