Športový klub pre ženy A-Sportlady Nitra - dost - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Športový klub pre ženy A-Sportlady Nitra - dostaňte sa s nami do formy

dátum pridania: 10.11.15-10:07

Športovanie nie je žiadny luxus. Na zlepšenie nálady a k pocitu naozajstnej radosti zo života Vám stačí 30 minút trikrát týždenne. V športovom klube A-Sportlady Nitra je základom tréningovej koncepcie polhodinový tréning v kruhu vyvinutý tak, aby vyhovoval špeciálnym potrebám žien.

Športový klub A-Sportlady Nitra

Ženy majú individuálne potreby. Preto športový klub A-Sportlady Nitra vyvinul spoločne s Ústavom pre prevenciu a rehabilitáciu v Kolíne tréningový program, ktorý za veľmi krátky čas precvičí všetky hlavné svalové skupiny, zvýši vašu kondíciu a zlepší koordináciu pohybov. 

športový klub A-Sportlady

Športový klub A-Sportlady Nitra - zmena stravovania

Svojim klientkám ponúkame revolučný program stravovania. Nejde len o čistú diétu, ale o systematickú dlhodobú zmenu stravovacích návykov. Hlavne po redukcii hmotnosti je pre zdravé telo a individuálny pocit blaha dôležité aj naďalej dodržiavať kombináciu vyváženej stravy a pohybuProgram A-Sportlady Nitra je založený na praktických odporúčaniach bez zbytočných zákazov. K dispozícii je viacero modulov, ktoré rešpektujú osobné skúsenosti a preferencie. Chudnutie je tak oveľa účinnejšie, pretože dovoľuje individuálne prispôsobiť množstvo sacharidov, bielkovín a tukov v pláne výživy, a v spojení s pravidelnými tréningami umožňuje zdravé zníženie telesnej hmotnosti v tempe 0,5 – 1 kg týždenne. 

Športový klub pre ženy A-Sportlady Nitra

Športový klub A-Sportlady Nitra - začať športovať je jednoduché

Pri tvorení programu A-Sportlady Nitra sme sa zamerali na zdravotné potreby a špeciálne požiadavky žien. Naším cieľom je motivovať ženy k športu a zdravému spôsobu stravovania. Dosiahnuť vytýčené ciele, zbaviť sa bolesti a zdravotných problémov, alebo sa jednoducho starať o seba a svoje telo na tréningoch spolu so svojimi priateľkami, je veľmi príjemný spôsob, ako začať so športom. My ženy máme veľa práce okolo detí, domácnosti, sme zavalené prácou... Príďťe sa k nám zregenerovať. Naším cieľom je vytvoriť priateľskú a uvoľnenú atmosféru, v ktorej si môžete zatrénovať neďaleko svojho domova, pričom nepotrebujete žiadne špeciálne vedomosti a ani veľké skúsenosti so športom.

cvičenie nitrašportové aktivity Nitra

Športový klub A-Sportlady Nitra - kruhový tréning

Základom tréningovej koncepcie A-Sportlady Nitra je tridsaťminútový tréning v kruhu, vyvinutý špeciálne pre potreby žien. Náš tréningový program je účinný vďaka používaniu hydraulických tréningových zariadení. Odpor vyvíjaný pri tomto druhu cvičenia sa automaticky nastavuje podľa rýchlosti pohybu cvičiaceho.Takto sa prispôsobí individuálnym požiadavkám a silovým možnostiam každej členky klubu.Tento individuálny prístup je na jednej strane veľmi efektívny, a na druhej strane výborne chráni kĺby.

športový tréning Nitra

Po každých 40 sekundách cvičiaci opúšťajú zariadenie, na ktorom cvičia a pokračujú v miernejších cvičeniach (napr. aerobik alebo stabilizácia), čo im prináša aktívnu regeneráciu. Za pol hodiny tak prejdú piatimi fázami: rozcvičkou, posilňovacími cvikmi, koordinačnými cvikmi, vydýchaním a strečingom. Takouto vyváženou kombináciou cvikov možno dosiahnuť harmonické zlepšenie všetkých prvkov dobrej fyzickej kondície: sily svalov, vytrvalosti, koordinácie a pohyblivosti.

cvičenie Nitra

Pravidelný tréning v klube A-Sportlady Nitra priaznivo vplýva na Vaše duševné zdravie a celkovo zlepší Vašu náladu. Skupina ľudí s podobnými cieľmi a osobná trénerka Vám poskytnú dostatočnú motiváciu na to, aby váš „vnútorný leňoch" nemal žiadnu šancu.

 

Dostaňte sa do formy s Vaším osobným športovým klubom!

Športový klub pre ženy A-Sportlady Nitra

Štúrova 12, 949 01 Nitra
Tel.: 0918 451 519
E-mail: club632@gmail.com
 

www.asportlady.sk
Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok