Šperky RedCAST - výroba a predaj šperkov z - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Šperky RedCAST - výroba a predaj šperkov z drahých kovov.

dátum pridania: 01.06.16-10:55

Ste šťastný pár a uvažujete o tom, že Váš vzťah posuniete ďalej a hľadáte niekoho, kto by pre Vás vyrobil krásne, luxusné a kvalitné svadobné obrúčky? Výrobca šperkov RedCAST splní všetky Vaše priania!

Jednoduchosť v sebe ukrýva kúsok šťastia

Šperky RedCAST sú zamerané na ručne vyrábané šperky v spojení s modernými technológiami. Pod vedením Mareka Žiaka, vyučeného zlatníka s 18 ročnou praxou, sa v RedCAST tvoria krásne, luxusné, elegantné a kvalitné šperky. Jeho výhodou sú dlhoročné skúsenosti s opravami a výrobou šperkov. Okrem toho ponuka RedCAST zahŕňa aj návrhy v 3D programe špecializovanom práve na šperky.

prstene redcast

šperky redcast

Obrúčka ako prastarý symbol lásky

Obrúčky, ktoré si vyberiete, by sa Vám mali páčiť a mali by byť tiež praktické. Venujte preto ich výberu dostatok času. Pamätajte na to, že obrúčka Vás sprevádza a zdobí po celý život. Mala by vystihovať Vašu osobnosť a vkus. Ochotne Vám poradím, pomôžem pri výbere a poskytnem informácie týkajúce sa rýdzosti kovu. Ak máte vlastnú predstavu ako by mali vaše obrúčky vyzerať, dajte si ich urobiť na mieru.

obrúčky redcast

Ako materiál sa dajú použiť staré šperky a rôzne úlomky zlata. Na vnútornú stranu obrúčok sa dajú spolu s dátumom svadby vyryť iniciály, alebo celé mená snúbencov, po prípade krátke vyznanie lásky. Ak ste poverčiví, odložte vyrytie textu na vhodnejšiu príležitosť: k výročiu svadby, alebo inej zvláštnej udalosti.

Splním Vaše predstavy

Ak ste zatiaľ nenašli to pravé pre Vás, môžete si sami navrhnúť šperk podľa Vašich predstáv. V rámci mojich možností Vám rád vyhoviem. Ponúkam Vám možnosť vizualizácie v špecializovanom 3D programe Rhinojewel pomocou Vášho náčrtu.

redcast nitra

Úprimnosť, kvalita a top servis

K mojim zákazníkom som vždy úprimný, preto pri každom šperku je uvedená približná váha drahého kovu, nie iba konečná cena. Zámerne nikdy nenavyšujem cenu šperkov. Používam výlučne len overené zliatiny drahých kovov. V prípade poškodenia bez problémov opravím každý u mňa zakúpený šperk.

šperky redcast

sperky redcast nitra sperky redcast nitra

Široká ponuka ručne vyrobených šperkov

Okrem svadobých obrúčok v ponuke nájdete aj:

kaučukové šperky

odtlačky nožičiek

sperky redcast nitra sperky redcast nitra

 

Urobte si radosť krásnymi šperkami!

Šperky RedCAST Nitra

Veľká Dolina 92

Veľká Dolina 951 15 (okres Nitra)

Tel.: 0911 171 070

E-mail: redcast@centrum.sk

 

www.redcast.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok