Špeciálna ponuka produktov od spoločno - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Špeciálna ponuka produktov od spoločnosti DEMETER

dátum pridania: 08.07.16-13:50

Okná a dvere DEMETER, pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1998. Za tento čas sme získali bohaté skúsenosti v oblasti výroby a montáže plastových okien a dverí. Našu ponuku tvorí aj špeciálna ponuka, ktorú si predstavíme nižšie.

Zimné záhrady a zastrešenia

Zastrešenia zo skupiny systémov Aliplast zabezpečujú vyžadovanú tepelnú izoláciu vďaka použitiu konštrukčného tepelného prekladu. Aplikujú sa v stredných krokvách, taktiež príslušných krajných, ktoré umožňujú plynulé spájanie zo zvislými stenami zimných záhrad. Ohybné spájanie v okape a hrebeni dovoľuje regulovanie uhla sklonu strechy v hranici 5o- 45o. Dané vzdialenosti nosných elementov sú orientačné, závisia od rozmiestnenia krokvy a taktiež zaťaženia vetra a snehu. Existuje možnosť zosilnenia krokvy a okapu, kde sa do profilu vsunie spevňujúci hliníkový, alebo oceľový profil. Je tu veľmi efektívny systém odtoku dažďovej vody zo strechy. Systém zastrešenia je prispôsobený polykarbonátovej a sklenenej výplni. V systéme zastrešení je minimálne využitie plechových krytov. Je možné využitie rovných, zaokrúhlených a dekoračných krycích líšt.

Protipožiarne dvere a steny

Protipožiarne výplne otvorov vyrábame z profilov fi ALIPLAST - ALUFLAM AF55 a ALUFLAM AF70. Tieto profily v spojitosti s výplňami, ktoré deklarujú protipožiarnu odolnosť - protipožiarne sklá a protipožiarne výplne - spĺňajú protipožiarnu odolnosť EI30 respektíve EI60. Zárubňa a rám protipožiarnych dverí a rám fixného zasklenia systému AF55 a AF70 sú vyhotovené z hliníkových profilov s tepelnou preložkou z polyamidu vystuženého sklenenými vláknami. Komory profilov sú vyplnené ohňovzdornou výplňou AESTUVER na báze cementu nemeckej fi XELLA. Použité protipožiarne sklá sú aplikovateľné v interiéry aj v exteriéry vrátane možnosti použiť izolačné dvojsklo. Nepriehľadné výplne vyrábame ako sendvič pozostávajúci z povrchovo upraveného oceľového plechu hrúbky 1 mm, protipožiarnej dosky PROMATECH-H a oceľového plechu hrúbky 1 mm. Hrúbka použitého panelu je závislá od požadovanej protipožiarnej odolnosti. Výrobky sú samozrejme certifikované.

Posuvné systémy

Naša ponuka v DEMETER zahŕňa aj systém tepelne izolovaných posuvných dverí. Všetky profily sú trojkomorové. Hĺbka rámu je 99mm alebo 105mm, hĺbka krídla je 43mm. Tento systém môže kombinovať dvoj, troj, štvor i viac elementové časti. Systém je populárny pre vstupy do komerčných objektov, na oddelenie terás obytných častí, či vstupy do zimných záhrad.

posuvne dvere demeter nitraposuvne dvere demeter nitra

posuvne dvere demeter nitraposuvne dvere demeter nitra

Okná a dvere DEMETER

Svätoplukovo 69, 951 16 Svätoplukovo
Tel.: 037/65 33 092
E-mail: vyroba@demeter.sk, aluminium@demeter.sk

www.oknademeter.mojanitra.sk

 

www.demeter.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok