SOMO-ubytovacie služby - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

SOMO-ubytovacie služby

dátum pridania: 11.03.10-09:22

Firma SOMO s.r.o. poskytuje ubytovacie služby na území celej Slovenskej republiky. Na tomto trhu pôsobí už od r.1999, pričom ich služby využívajú prevažne veľké stavebné spoločnosti, podniky a organizácie.

V súčasnej dobe disponujú celkovou kapacitou približne 2 600 lôžok. V ich ponuke nájdete širokú škálu ubytovní, ako aj byty na dlhodobý prenájom. Ich zariadenia ponúkajú zákazníkom kvalitné služby za bezkonkurenčné ceny po celom Slovensku.


V Nitre poskytujú ubytovanie v novozrekonštruovanej ubytovni, ktorá sa nachádza v časti Dolné Krškany, na hlavnom cestnom ťahu na Nové Zámky. Ubytovacie zariadenie disponuje 150 lôžkami v 1 a 2-izbových bytoch s vlastnou kuchyňou a sociálnym zariadením.

Kapacita 1-izbového bytu sú 3 lôžka, 2-izbový byt má 6 lôžok. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, chladničkou a 2-platničkovým varičom. Súčasťou vybavenia bytov je aj TV prijímač.

Zákazníkom je k dispozícii bezplatné využitie parkoviska. V budove sa nachádza taktiež bufet so širokou ponukou.
Firma SOMO s.r.o. má za sebou množstvo spokojných zákazníkov, ktorí radi využívajú ich služby napr. firma DOPRASTAV, ZIPP, STRABAG a EDYMAX.

 

SOMO s.r.o.-ubytovacie služby
Stredisko Nitra - Dolné Krškany, Novozámocka ul., tel.:0918 446 711
nitra@somo.sk
www.somo.sk
 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok