SNOWLAND Valčianska dolina - ideálna lyžo - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

SNOWLAND Valčianska dolina - ideálna lyžovačka pre každého

dátum pridania: 02.12.16-12:37

Lyžiarske stredisko SNOWLAND - Valčianska dolina pri Martine Vám ponúka 8 zjazdoviek v celkovej dĺžke 5 600m, prepravu 6 vlekmi a modernou 4-sedačkovou lanovkou. K dispozícii je snowpark, lyžiarska a snowboardová škola, ski-servis, požičovňa, reštaurácia Humno a mnoho ďalších skvelých akcií, súťaží, zábavy a športu.

SNOWLAND Valčianska dolina - lyžiarske stredisko

SNOWLAND Valčianska dolina je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa na úpätí Lúčanskej časti pohoria Malá Fatra vo Valčianskej doline. Od mesta Martin je vzdialené 12,5 km. Architektonicky moderne poňaté lyžiarske stredisko bolo budované ako prímestské stredisko s bezproblémovým prístupom motorovými vozidlami. Bezplatné parkovacie plochy sú pripravené pre 1200 osobných vozidiel a 10 autobusov.

mala fatra

Je zamerané na rodinné lyžovanie s vysokou úrovňou doplnkových služieb. Upravované a technickým snehom zasnežované lyžiarske svahy sú položené v nadmorskej výške do 830 m a podmienky na jazdenie sú od decembra do marca. V nadchádzajúcej zimnej sezóne bude novinkou posilnené zasnežovanie. Zjazdovky budú o polovicu rýchlejšie a sneh kvalitnejší, čo vám umožní vyšší komfort pri lyžovaní.

Snowland Valčianska dolina

SNOWLAND Valčianska dolina - lyžovanie

Priaznivo položený severo-východný svah vytvára dobré podmienky pre lyžovanie a snowboardovanie od decembra až do marca. Upravované a technickým snehom zasnežované lyžiarske svahy sú položené v nadmorskej výške 510 až 830 m. Na tejto ploche sa nachádza 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5600m a obtiažnosťou od ľahkých cez turistické a mierne.

lyzovanie snowboardovanie

Snowland návštevníkom ponúka novú modernú 4-sedačkovú lanovku s dĺžkou 1320m, prepravnou kapacitou 2000 osôb za hodinu a 6 lyžiarskych vlekov s celkovou kapacitou 5700 osôb za hodinu. Pre najmenších a začínajúcich lyžiarov je pripravený minivlek s lyžiarskou alebo snowboardovou školou. Novinkou v našom stredisku je YETI PARK s detským vlekom a rôznymi zábavnými doplnkami, určený predovšetkým pre našich najmenších.

Snowland Valčianska dolinaSnowland Valčianska dolina

Snowland Valčianska dolinaSnowland Valčianska dolina

SNOWLAND Valčianska dolina - ubytovanie a strava

V stredisku je štýlová reštaurácia HUMNO, rýchle občerstvenie fast food a iné bufety. Penzión pod Pivnicou, priamo pri nástupnej stanici na lanovku, ponúka ubytovanie v štúdiách pre 2 až 4 osoby alebo v apartmánoch. Ďalšie možnosti ubytovania Vám ponúkajú aj Hostel u Yetiho, Penzión Perún, Hotel Impozant či rôzne chaty v okolí.

restauracia humnorestauracia valcianska dolina

snowland restauracia

Snowland Valčianska dolina

SNOWLAND Valčianska dolina - služby

V lyžiarskom stredisku SNOWLAND Valčianska dolina je Vám k dispozícií horská služba, ktorú vykonávajú kvalifikovaní pracovníci Horskej služby na Slovensku. V prípade potreby opravy, nastavenia lyžiarskeho výstroja alebo zapožičania športových potrieb sa môžu návštevníci obrátiť na pracovníkov SKI-servisu. V Yetilande si prídu na svoje najmä Vaši najmenší. V priestoroch pre deti sa môžu naučiť lyžovať či zasúťažiť si na lyžiach i bez nich. V stredisku je samozrejme zabezpečená aj turisticko-informačná kancelária, ktorá Vás poinformuje o všetkých službách a aktivitách v našom areáli.

Snowland Valčianska dolina

Snowland Valčianska dolina

SNOWLAND Valčianska dolina - myslíme na každého

Svojim zákazníkom ponúkame aj ďalšie množstvo športových aktivít pre väčších i menších, pri ktorých sa vyblázni a zabaví určite každý.

sportove aktivity valcianska dolina

snowland valčianska dolina

snowland night

 

Tak neváhajte a príďte si skvelo zalyžovať do SNOWLANDU!

Snowland Valčianska dolina

Valčianska dolina 1054, 038 35 Valča

Tel.: 0903 11 22 11

Email: snowland@snowland.sk

www.snowland.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok