Salón Seven Nitra - Všetko pre Vašu krásu - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Salón Seven Nitra - Všetko pre Vašu krásu

dátum pridania: 11.06.20-16:05

Salón Seven Nitra Vám ponúka profesionálne služby v oblasti krásy. Postaráme sa o Vaše vlasy, pleť, chodidlá a celé telo prostredníctvom masáží. Náš profesionálny tím sa postará o Vašu maximálnu spokojnosť.

Salón Seven Nitra - Kaderníctvo a naše služby

Salón Seven Nitra bol založený v roku 2006. Hneď od začiatku sme sa zaradili medzi salóny, ktoré používajú produkty renomovaných značiek, ktoré Vám zabezpečia perfektný vzhľad. Nás profesionálny tím sa postará o Vašu maximálnu spokojnosť. V Salóne Seven Nitra pracujeme so špičkovou vlasovou kozmetikou, ktorá Vám zaručí jedinečnú starostlivosť o vlasy. Naše kaderníctvo zahŕňa služby od ošetrenia cez farbenie až po konečnú úpravu. Náš profesionálny tím Vám vytvorí najnovšie, zaujímavé a výstredné strihy, ale aj krásne spoločenské účesy, ktoré ponúkame pre dámy, pánov a deti. Kadernícke služby zahŕňajú aj farbenie, melírovanie a fúkanie.

salon seven nitrasalon seven nitrasalon seven nitra

Používame kvalitnú vlasovú kozmetiku, medzi ktorú patria značky ako:

 • Revlon Professional

 • Schwarzkopff Professional

 • Mon Platin Professional - NOVINKA! exkluzívna, elegantná, moderná vlasová kozmetika, ktorá garantuje okamžité výsledky vyrábaná z čierneho kaviáru, ktorý udržiava vlasy dlhodobo hebké a zároveň im dodáva životne dôležité zložky vďaka vysokej koncentrácií olejov, proteínov, minerálnych solí a iných vitamínov

Kaderníčky: Zuzana Smatanová - zodpovedný vedúci, Gertrúda Čičová, Peter Burian, Katarína Trubinská, Alena Laurová - Uharčeková, Miriama Demeterová - Ďurčanská

salon seven nitrasalon seven nitrasalon seven nitra

Salón Seven Nitra - kozmetické služby a starostlivosť o pleť

V Salóne Seven Nitra pracujeme výlučne s kvalitnou kozmetikou renomovaných značiek, ktorá Vašu pleť dokonale vyčistí, osvieži a zjemní. Zároveň pleť aj optimálne vyživí, ochráni, zregeneruje a zlepší jej stav. Kozmetické služby zahŕňajú aj líčenie s tou najkvalitnejšou dekoratívnou kozmetikou. Naše kozmetické služby sme obohatili aj o novinku a to aplikáciu 3D mihalníc!
Pracujeme s profesionálnymi značkami ako:

 • PHYRIS (možnosť si ju zakúpiť aj na domáce ošetrenie)

 • Living Dimension

 • Arabesque

Kozmetičky: Silvia Koláriková, Dagmar Krausová

salon seven nitra

Salón Seven Nitra - pedikúra

V Salóne Seven Nitra Vám ponúkame komplexné ošetrenie Vašich chodidiel.Doprajte svojim nohám oddych, výživu pomocou pedikúry. Problémy neriešte sami ale zverte sa so rúk odborníka. Celkový dojem pestovaných nôh umocnia nalakované nohy s francúzskym alebo klasickým lakovaním s nanesením UV gélu. Používame výhradne gélové laky. Naše služby zahŕňajú mokrú pedikúru, úpravu nechtov, zbavenie zhrubnutej kože, masáž chodidiel.
Zdravé a krásne nohy Vám zaručí:

 • SANAMED - kozmetika na nohy, ktorá presvedčí aj náročných zákazníkov svojou vyváženou kombináciou vybraných zložiek.

Pedikúrka: Helena Rácová, Katarína Bencová 

salon seven nitrasalon seven nitrasalon seven nitra

Salón Seven Nitra - nechtový dizajn

V Salóne Seven Nitra Vám ponúkame aj kompletnú starostlivosť o nechty a ruky. Gelové nechty Vám zaručia kompletné riešenie všetkých problémov s nechtami pomocou tvrdého gélu. Obľúbené sú aj parafínové zábaly, ktoré sú určené pre pokožku trpiacu vysýchaním a nedostatkom výživ. Našim zákazníkom ponúkame aj NOVINKU - pernamentné lakovanie prírodných nechtov, ktoré Vám vydrží až 2 týždne! Toto pernamentné lakovanie je vhodné aj pre tehotné ženy a je realizované známou značkou Truscada: TRI - LAC (záruka pevných, krásnych, prirodzených nechtov bez použitia látok ohrozujúcich nechtového lôžka)!  Okrem tejto novinky ponúkame aj:

 • manikúru: suchá, mokrá, japonská

 • modeláž nechtov: UV – GEL

 • obrovskú škálau farebných lakov

 • francúzske a klasické lakovanie s nanensením UV gélu

 • nail art – grafika

salon sevensalon seven nitrasalon seven nitra

Salón Seven Nitra - masáže

Masáže v Salóne Seven nitra zlepšíia metabolizmus Vášho organizmu, účinne podporí celkovú detoxikáciu, pomôže vylúčiť nahromadené škodlivé látky a zmierňuje bolesti.

Masérka: Zuzana Czaková

Salón Seven Nitra – darčekové poukážky a kozmetické balíčky

Každý človek je jedinečný, má svoje sny, túžby a priania. Odhaliť ich a pretransformovať do správneho darčeka nie je vždy jednoduché. Pokiaľ aj vy plánujete obdarovať svojich blízkych alebo zamestnancov či obchodných partnerov, no nemáte predstavu, čo by ich mohlo potešiť. Darujte darčekové poukážky v hodnote 20, 50 alebo 100 € a poskytnite tak voľný výber darčeka podľa želania obdarovaného.

Taktiež ponúkame možnosť zakúpiť pomôcky a výrobky na starostlivosť o vlasy - kozmetické balíčky - vhodné aj ako darček.


opaľovacie štúdium kolagénové turbo solárium nitra
 

Nájdete nás v centre Nitry na Kmeťkovej ulici 27, na prízemí v budove, ako je Salón Seven.  Radi Vás u nás privítame aj s deťmi, pre ktoré je pripravený malý detský kútik s farbičkami a hračkami.  Všetky informácie nájdeteTU.

  

 

Salón Seven Nitra - Všetko pre Vašu krásu

Kmeťkova 27, 94901 Nitra

Kozmetika
Silvia Koláriková, Dagmar Krausová - 037/741 31 65, 0911 714 763

Kaderníctvo
Zuzana Smatanová, Gertrúda Čičová, Peter Burian, Katarína Trubinská, Alena Laurová - Uharčeková, Miriama Demeterová - Ďurčanská 037/741 05 75, 0905 665 434

Masáže
Zuzana Czaková - 0902 726 102

Pedikúra
Helena Ráczová - 0907 144 927
Katarína Bencová - 0902 744 074

www.salonseven.sk
 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok