Salón pre psov FÉNIX – všetko pre krásu - Hobby, chovateľ | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Hobby, chovateľ v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Salón pre psov FÉNIX – všetko pre krásu a zdravie našich miláčikov

dátum pridania: 26.11.19-15:22

Hľadáte pre vášho chlpatého miláčika salón, kde sa oňho profesionálne postarajú a kde sa bude cítiť ako doma? Navštívte náš salón FÉNIX, kde ponúkame kompletnú salónnu úpravu psov všetkých plemien – kvalitne, odborne a s láskavým prístupom k našim štvornohým klientom.

Každý psík je iný, má iné potreby aj povahu, preto kladieme veľký doraz na individuálny prístup. Keď prídete k nám do salónu, najprv zistíme, akú starostlivosť váš psík potrebuje, aby sme vedeli splniť vaše očakávania. Striháme a upravujeme srsť aj na výstavy a vítané sú všetky plemená, aj tie naozaj veľké a ťažké. Nepoužívame sedatíva na upokojenie psíkov, ku každému volíme špeciálny prístup.

Pracujeme výhradne s vysoko kvalitnou kozmetikou určenou pre psov, a najmä vyskúšanou. Nikdy by sme nepoužili na vášho psíka niečo, čo sme neskúsili a o čom nie sme stopercentne presvedčení, že je prvotriedna kvalita.

Aby ste u nás nestrácali vzácny čas, objednajte sa telefonicky na presný termín – na čísle 0944 462 740.

salon pre psov nitra

Nikdy nie na kožu

Niektoré druhy psíkov majú dve vrstvy srsti, kryciu a podsadu. Krycia chráni pred vonkajšími vplyvmi ako slnko, dážď, špina, kým spodná vrstva pred chladom. Psíkovia s podsadou by sa strihať nemali, pretože tým odstránime kryciu vrstvu aj s jej funkciou a psovi bude rásť podsada. To môže spôsobiť vznik franforcov a ich neodborné odstraňovanie zase nepekné lysiny.
Naopak pravidelne strihať by ste mali dávať psov len s jednou vrstvou srsti a tiež staršie zvieratká alebo tie, ktoré viac pĺznu. Predtým, ako sa pre strih rozhodnete, by ste mali mať jasno v tom, aký typ srsti má váš pes a tiež aký je jeho zdravotný stav. Obráťte sa na nás, ochotne vám poradíme.

strihanie psov nitra

Pozrieme aj na zúbky

Aký by to bol psí krásavec, keby nemal žiarivý úsmev s čistými zubami bez zubného kameňa? O psích dámach ani nehovoriac. Súčasťou našich služieb je aj dentálna hygiena a odstraňovanie zubného kameňa. Nepoužívame pri tom sedatíva, takže zákrok je vhodný aj pre psíkov, ktorý anestézu neznášajú alebo zo zdravotných dôvodov sa u nich použiť nedá.

strihanie a kupanie psov nitra

Doprajte chlpáčovi psí wellness

Blahodarný kúpeľ s kvalitným šampónom, potom výživný balzam, jemne vyčistené uši, skrátené nechty.... tak nie, samozrejme pazúriky. Ale keby občas psík zobral do wellness vás, nechali by ste sa presvedčiť, však? Ponúkame aj nadštandardné služby wellness&spa formou perličkového kúpeľa s prístrojom, ktorý zároveň poskytuje aj magnetoterapiu a ozónoterapiu. Vhodné pre psíkov po úrazových stavoch, pri rôznych kožných ochoreniach a pre starších psíkov, ktorý majú problémy s pohybovým aparátom. Magnetické vlnenie preniká až do kostí a regeneruje poškodené tkanivá a ozón pôsobí dezinfekčne.

Vášho miláčika môžete objednať telefonicky, podobne ako na ktorúkoľvek našu službu, na telefónnom čísle 0944 462 740. Dobre odvedená práca s osobným prístupom ku každému zákazníkovi. To je náš záväzok!

Salón pre psov Fénix - vždy niečo navyše

Poradíme majiteľom psíkov pri chronických zdravotných problémoch a navrhneme alternatívnu liečbu bylinnymi koncentrátmi. V ponuke máme aj granulované krmivá nemeckého ekologického hospodárstva, ktoré sú lisované za studena a dosahujú kvalitu ľudských potravín.

salon pre psov fenix nitra sudol klokocina

FÉNIX, salón pre domácich miláčikov


Šúdolská 32
 Nitra - Klokočina
salonprepsovfenix@gmail.com
https://salonprepsovfenix.com/

vždy čerstvé informácie nájdete na našom Facebooku - KLIK

alebo na instagrame instagram.com/salonprepsovfenix

Len na telefonické objednávky: 0944 462 740

Kde nás nájdete a ako sa k nám dostanete

Otváracie hodiny:
Pondelok 9:00 – 17:00
Utorok 9:00 – 17:00
Streda 9:00 – 17:00
Štvrtok 9:00 – 17:00
Piatok 9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 12:00
Nedeľa Zatvorené 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok