S tými správnymi nohavičkami je deň krajší - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

S tými správnymi nohavičkami je deň krajší

dátum pridania: 27.07.20-10:33

Máme tu čas, keď je našou jedinou činnosťou opaľovanie a kúpanie sa. Niet nad sobotné ráno, keď so zbalenou plážovou taškou odchádzate k vode a už v tom momente viete, že dnes nebudete robiť nič iné. Tomu sa vraví relax.

Vyrážate nahodená v tých najštýlovejších plavkách a s trendy klobúkom na hlave. A aj keď sa pre vás deň ešte len začína, mali by ste myslieť zároveň na to, čo príde, keď skončí.

Cestovať domov v mokrých plavkách určite nie je to, po čom tajne túžite a zmočené sedadlo v aute nepoteší ani vášho partnera. Preto určite nezabudnite nohavičky a pohodlná podprsenka takisto nebude na zahodenie.

letné nohavičky a letné ponožky

Nie sú nohavičky ako nohavičky 

Pod spodnou bielizňou si všetci predstavujeme najmä klasiku. Občas nám kdesi v podvedomí vyskočí predstava sexy nočného prádielka. Nie všetky dámy sa však v čipkovanej alebo hodvábnej bielizni cítia komfortne, preto v ich skrini prevažujú bežné nohavičky. Na kúpalisku ale len máloktorá túži ukazovať  spodnú bielizeň, ktorej bude ťažké uveriť, že ide skutočne o nohavičky dámske. 

Keďže ide o bežný deň, potrebujeme niečo, v čom nám bude dobre. Zároveň by sa ale hodili nohavičky, ktoré budú čímsi iné, zaujímavé a mladistvé. Možnostiam sa medze nekladú. Na trhu už dnes bez problémov nájdeme nohavičky, ktoré sú originálne, jedinečné a pri tom komfortné. Sú vyrábané z bavlneného materiálu a sú klasického strihu, ktorý je sympatický mnohým ženám. Ich unikátnosť spočíva vo veselej potlači, ktorá sa nachádza na ich prednej, ale aj zadnej strane. Vzory sú inšpirované životom, vďaka čomu vás nohavičky každé ráno navnadia na tú správnu vlnu. Aby ste mali nohavičky dámske s vtipnou potlačou pomyselne neustále na očiach, môžete ich doplniť o letné ponožky s totožným vzorom. Takže čo sukňa zakryje, ponožky odhalia.

Aby sa bolo na čo pozerať

Či práve potrebujete vysoké ponožky, alebo členkové letné ponožky, nájdete všetko.  Ich jedinečnosť spočíva v tom, že je každá ponožka iná a napriek tomu tvoria dokonalý pár. Na ich výrobu sa používa kvalitná bavlna, takže si môžete byť isté, že vaše nohy sa budú cítiť doslova ako v bavlnke. A vy, samozrejme, tiež. 

Letné ponožky by mali byť veselé a živé. Takými sú nepochybne členkové ponožky s plameniakmi či letné ponožky s červeným melónom, bez ktorého si leto nemôžeme ani len predstaviť! Biele ponožky určite nič nepokazia, ale prečo nepridať svojim dňom kúsok farby a rozveseliť tak aj svoje okolie. Klasiku už predsa všetci poznáme, tak to zmeňme, nech sa je na čo pozerať. 

Leto je čas, keď sa môžeme vyšantiť a obliecť si aj to, čo by inokedy možno nebolo vhodné. Vtipné nohavičky alebo ponožky s originálnou potlačou sú však ideálne nielen na letné mesiace, ale kedykoľvek, keď na ne budete mať chuť. V jari zvolíte kvetinové vzory, letné ponožky si žiadajú farby, takže zo skrine vytiahnete ponožky posiate farebnými bodkami, prúžkami alebo vás pobaví zamotaný, krásne ružový plameniak. V jeseni zas vyhráva potlač s jesennými ježkami alebo pohárom vína a v zime prídu na rad, ako inak, tučniaky. 

Ak teda práve balíte svoju plážovú tašku, prezliekate si plavky a obliekate nohavičky dámske s tou najoriginálnejšou potlačou. Nalaďte sa na tú správnu vlnu a cestu domov si naplno užite! Lebo do najbližšej sobotňajšej opaľovačky musíte zvládnuť ďalších sedem pracovných dní…

Zdroj obrázku: G-Stock Studio / Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok