Rybárstvo CARPIO - Hobby, chovateľ | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Hobby, chovateľ v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Rybárstvo CARPIO

dátum pridania: 14.03.19-11:07

To pravé miesto pre skúsených, ale aj začínajúcich rybárov, pre všetkých, ktorí podľahli čaru pobytu v prírode, pri vode pod holým nebom. Rybárstvo CARPIO vám prináša, čo najdokonalejší pôžitok z rybárčenia.

Nielen vášniví rybári z Nitry a z okolia si tu prídu určite na svoje. 

Kamenná predajňa o rozlohe 120 m2, ktorá sa nachádza v Šuranoch a bohatý sortiment od vyše 150 svetových i domácich značiek. Tomu sa hovorí skvelý "úlovok".

Rybárske potreby CARPIO ponúka všetko, čo s rybárstvom súvisí a pre všetky druhy rybolovu. t.j. kaprárinu, prívlač, feeder, plávanú, lov sumcov, zimný rybolov a potrieb pre camping, outdoor a širokého sortimentu rybárskeho vybavenia.

Okrem toho tu nájdete aj produkty vlastnej značky CARPIO, ktorej sortiment sa postupne rozrastá: krmné boilies, CSL zálievky, chytacie boilies, plávajúce pop-up boilies, chytacie pellety a CSL pelety.

Rybárstvo je vášeň nielen pre samotný rybolov, ale aj pre pobyt v prírode, cez deň, v noci. A to si samozrejme vyžaduje aj dokonalú prípravu vybavenia. 

Vyberte si všetko pre vašu pohodlnú a ničím nerušenú rybačku. Od háčika po prút a od rybárskeho oblečenia, rybárskej stoličky po rybárske člny, motory, camping program. 

Rybárske potreby CARPIO má aj internetovnú predajňu. Nakupovať môžete aj z pohodlia vášho domova TU: carpio.sk 

Ochota, prax, fundovaný personál, poradenstvo, široká ponuka sortimentu, záručný a po záručný servis sú hlavnou prioritou Rybárstva CARPIO. 

 

Nie je ani tak dôležité, koľko rýb v živote chytíte, ale aký pôžitok pri tom máte. Navštívte Rybárske potreby CARPIO a vychutnávajte si vaše chvíle na rybách ešte viac. 

Rybárstvo CARPIO
Námestie hrdinov 11
94201 Šurany

carpio.sk

facebook 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok