Rikostav Container - dajte zbohom čaka - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Rikostav Container - dajte zbohom čakaniu

dátum pridania: 19.09.17-11:27

Potrebujete rýchlo, lacno a kvalitne zmeniť váš nápad na realitu? Nechcete zbytočne čakať kým vám postavia vašu nehnuteľnosť? Zvoľte Rikostav Container. Vďaka nám získate rýchlosť, kvalitu a cenu výstavby akú nikde predtým. Za 2 - 4 mesiace výstavby sa dočkáte kompletného riešenia stavby. Zvoľte si nás a my vám dáme kvalitu a cenu ako nikto iný rýchlo a to bez kompromisov.


MY SME RIKOSTAV CONTAINER

RIKOSTAV CONTAINER, s.r.o. je renomovaná firma zaoberajúca sa výrobou, predajom a prenájmom obytných, kancelárskych, sanitárnych a skladových kontajnerov. Firma sa zaoberá aj výrobou montovaných domov. Táto výroba zahŕňa kompletnú dodávku rodinného domu na kľúč. Naše výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou výroby a samotným prevedením spĺňajú všetky požiadavky moderných stavieb.

Dajte zbohom zbytočnému čakaniu

Nemáte čas zbytočne čakať kým vám niekto postavý váš nový nápad? U nás nebute zbytočne čakať. Našou hlavnou prednosťou je operatívnosť, flexibilita a rýchle a kvalitné realizácie od podpisu zmluvy až po finálne dodanie k vám. U nás máte bytové, rodinné domy, garáž, terasu, predajňu či dokonca školu alebo školku už do 4 mesiacov.

Rychlé riešenie pre vašu stavbu

Dômyselným postupom a presnými technológiami použivaných pri stavbe prinášame klientom naozaj rýchle riešenie. Vďaka tomu sa za 2 - 4 mesiace budete sťahovať do svojho nového priestoru. Vitajte vo firme Rikostav Container, kde čas hrá hlavnú úlohu.

Rýchlosť bez kompromisov

Potreba rýchlo postavať nejakú stavbu viedla niektorých klientov k rozhodnutiu stavať pomocou menej kvalitnej a málo trvanlivej technológie u inej firmy. My Vám prinášame riešenie bez kvalitatívnych a technologických kompromisov za nízku cenu. Zvoľte si nás a my vám dáme kvalitu ako nikto iný rýchlo a to bez kompromisov.

Rýchlo aj so základmi

Ak hovoríme o rýchlosti, myslíme to vážne. Za 2 - 4 mesiace výstavby sa dočkáte kompletného riešenia stavby, vrátane základov a dokončenia do fázy bývania alebo prevádzky.

Nechajte všetko potrebné pre rýchlu výstavbu vášho projektu na nás

Mnoho vašich nápadov, programov alebo projektov vytvárame pre vašu väčšiu spokojnosť, nie pre zisk. Aj preto získate od nás nižšie uvedené služby v prípade že sa rozhodnete pre nás:

- vypracovanie projektovej dokumnetácie k vášmu nápadu
- osadenie projektu na váš pozemok vrátane výškového zamerania
- napojenie vašej stavby na inžinierske siete
- prípravu podkladov pre stavebné povolenie
- zabezpečenie vydania stavebného povolenia

U nás čakať nebudete. Doprajte si rýchlosť bez kompromisov.

 

 RIKOSTAV CONTAINER, s. r. o.

Prešovská 4, 087 01 Giraltovce

054 778 1473

0905 716 575 - obch.zast.Nitra

pre západný región: Ing Tomáš Sokol - 0905 446 006

rikostav@rikostav.sk

www.rikostav.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článok