Reštaurácia Unicafe gurmánsky zážitok pri každej - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Reštaurácia Unicafe gurmánsky zážitok pri každej príležitosti

dátum pridania: 02.07.19-12:47

Doprajte si ozajstný gastronomický zážitok u nás v Unicafe. Každý deň pre vás pripravujeme veľmi chutné jedlo, v ktorom kladieme dôraz hlavne na čerstvosť a kvalitu použitých surovín. Ulahodíme aj tomu najnáročnejšiemu jazýčku. Tešíme sa na vás.

Unicafe nie je len miesto, kde možno zahnať hlad, ale aj priestor na príjemný zážitok. Vďaka kombinácii klasických regionálnych receptúr a najmodernejších technológií si návštevníci môžu dopriať ozajstný gastronomický zážitok. Na vyniknutie tých správnych chutí máme pre vás širokú ponuku vín. U nás si prídu na svoje aj milovníci kávy a rozhodne by ste nemali vynechať sladkú bodku - niektorý z našich sladkých pokušení.

obed nitra

restika nitraobedove menu nitra

Ulahoďte vášmu jazýčku chutným jedlom pripravovaným len z tých najkvalitnejších surovín

Každý deň pre vás pripravujeme veľmi chutné jedlo, v ktorom kladieme dôraz hlavne na čerstvosť a kvalitu použitých surovín. V našej reštaurácii sa snažíme naše menu posunúť na vysoký stupeň kvality, aby ulahodilo aj najnáročnejšiemu jazýčku našich hostí.

kvalitne suroviny nitracerstve suroviny nitra

Naša reštaurácia pripravuje každé z našich jedál s veľkou pozornosťou. Naším cieľom je pripravovať kvalitné, jedlá v originálnom prevedení, ktoré ulahodia vášmu jazyku a spríjemnia vám deň. Neustále sa nechávame inšpirovať naším okolím, zdravými receptami či chutnými a kreatívnymi nápadmi.

sladke pokusenie nitra

Kvalita a čerstvosť surovín bez kompromisov

Spolupracujeme s mnohými výrobcami a dodávateľmi s cieľom ponúknuť našim hosťom tú najvyššiu možnú kvalitu a čerstvosť. A to všetko bez kompromisov. Spoznajte aj vy nezabudnuteľnú chuť jedla pripravovaného v Unicafe z čerstvých surovín, ktorá uspokojí aj najnáročnejších gurmánov.

party nitra

Tak ako kladieme dôraz na suroviny bez chemických prísad a umelých dochucovadiel, tak sa snažíme vyjsť v ústrety aj našim hosťom s akýmikoľvek potravinovými alergiami a intoleranciami. Väčšina nami ponúkaných sa dá prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám.

svadobne menu nitra

Zažite gastronomický zážitok u nás

Chcete pozvať obchodného partnera na obed? Alebo zapôsobiť na svoju polovičku a pozvať ju na štýlovú večeru? Unicafe je to správne miesto. Aj nároční si u nás prídu na svoje.   Výberom vás ohúri naša ponuka A la carte menu. A la carte menu  pozostáva z rôznych kombinácií tradičných aj netradičných medzinárodných jedál pripravených podľa pôvodných receptúr a najnovších gastronomických trendov, ktoré vám zaručia gastronomický zážitok.

event nitraposedenie nitra

Skvelý začiatok dňa s Unicafe

Začnite vaše ráno u nás a doprajte si skvelý začiatok vášho dňa aby ste sa mohli naplno venovať svojej práci vďaka nášmu raňajokovému menu.

prijemne posedenie nitra

Každý mesiac nový špeciál

Okrem stálej ponuky jedál a nápojov tu nájdete aj aktuálnu špeciálnu ponuku – každý mesiac nový špeciál za výhodnú cenu.

 Unicafe - oktobrova ponuka

Plánujete svadbu alebo oslavu? Pre nás žiadny problém

Ak máte chuť usporiadať svadbu alebo akýkoľvek iný typ oslavy v Unicafe sme vám plne k dispozícii. Radi pre vás po konzultácii s vami, pripravíme tú najlepšiu ponuku jedál a dezertov či dokonca aj výzdobu. Vám nezostane nič iné len si vychutnávať váš skvleý deň nerušene v kruhu vám blízkych osôb. Naša kapacita je 150 osôb.

firemne akcie nitrafiremne posedenie nitra

svadobna vyzdoba nitra

unicafe svadba

Dbáme na váš komfort

Pre zvýšenie vášho komfortu vám ponúkame pohodlné parkovanie hneď vedľa reštaurácie. Prvá hodina parkovania Zdarma, každá daľšia len 33 centov.

parkovanie nitra

Pozývame vás stráviť príjemné chvíle pri chutnom jedle, pohári vína, či výbornej šálke kávy.

 

UNICAFE - galéria dobrého jedla

Piaristická 2, 949 01 Nitra

0903 996 692

restaurant.unicafe@gmail.com

www.unicafe.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článok