Reštaurácia U zlatej svini Nitra - grilované pra - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Reštaurácia U zlatej svini Nitra - grilované prasiatko pred Vašimi očami!

dátum pridania: 14.09.17-15:29

Pozývame Vás do reštaurácie U zlatej svini v Nitre, kde oslávite každý deň výnimočne dobrou kuchyňou, spojenou so širokým výberom kvalitných vín domácej produkcie.

Reštaurácia U zlatej svini Nitra

Nechajte sa zlákať špecialitami nitrianskeho regiónu v reštaurácii U zlatej svini Nitra, ako sú Zoborské koleno na pive, Pečené bravčové kolienko, Grilované rebierka či steaky až z 3 druhov mäsa, ktoré dopĺňajú ponuku slovenskej a zahraničnej kuchyne.

Reštaurácia U zlatej svini

Cez deň máme pre Vás pripravené chutné a výdatné denné menu. Vo večerných hodinách okrem špecialít slovenskej kuchyne ponúkame aj jedlá na grile. Najväčšou atrakciou reštaurácie je grilované prasiatko, ktoré pripravíme priamo pred Vašim zrakom a zrakom Vašich hostí.

reštaurácia u zlatej svini nitrareštaurácia u zlatej svini nitra

Ochutnajte aj pohárik dobrého vínka z nášho vínneho lístka, ktorý obsahuje širokú ponuku vín zo Chateau Topolčianky.

Reštaurácia U zlatej svini

Reštaurácia U zlatej svini Nitra - letná terasa

V teplých letných mesiacoch je možné posedieť si aj na terase vo dvore. Tu si môžete vychutnať chvíle s priateľmi pri sledovaní futbalových či hokejových prenosov na veľkoplošnej obrazovke.

Reštaurácia U zlatej sviniReštaurácia U zlatej svini

Letná terasa rozširuje 60 miestnu reštauráciu o ďalších 60 miest. Zatiaľ čo Vy si tu môžete pohodlne vychutnávať obed či večeru, na našich najmenších hostí čaká detský kútik a špeciálne detské menu. Samozrejmosťou sú detské stoličky a ohrev prinesenej baby stravy na požiadanie.

 

Svadby, oslavy, promócie

Chystáte svadbu alebo nejakú inú rodinnú oslavu? V príjemnom prostredí, ďalej od rušného centra vám radi vašu oslavu pripravíme. Môžete si vybrať, či dáte prednosť malému salóniku - kapacita 25-30 miest, reštaurácií - 60 miest alebo zastrešenej terase - 60 miest. S radosťou sa postaráme aj o nádhernú výzdobu za ktorú vám navyše nebudeme nič účtovať.


Catering 

Pripravujete nejakú rodinnú oslavu alebo firemnú akciu? Nechajte prípravu občerstvenia na nás. Či už dávate prednosť chlebíčkom, obloženým misám, pečenému prasiatku či divine, vieme vám všetko pripraviť. Každú objednávku vybavujeme promptne a občas robíme aj "zázraky na počkanie". Taktiež požičiavame obrusy, nasvietenia, rautové či stand by stoly.

 

Otváracie hodiny

Zavítajte k nám počas našich otváracích hodín v pondelok až štvrtok v čase od 10:00 do 23:00 hod., v piatok a v sobotu od 10:00 do 00:00 hod. a v nedeľu od 10:00 do 23:00 hod. 

Na Vašu návštevu sa teší a dobrú chuť vám praje majiteľ reštaurácie.   

Reštaurácia U zlatej svini Nitra 

Dolnozoborská 18,
949 01 Nitra

Tel.č.: 0917 330 044
E-mail: zlata.svina@gmail.com

www.uzlatejsvini.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok