Reštaurácia Satori Fusion Nitra - moderná gastro - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Reštaurácia Satori Fusion Nitra - moderná gastronómia v príjemnom prostredí

dátum pridania: 05.10.18-12:04

SATORI - náhle osvietenie, prebudenie, ktoré dokáže ovplyvniť vás a vaše následné jednanie. Silný emočný zážitok, ktorý môžete zažiť aj v novej reštaurácii rovnakého názvu.

SATORI Fusion Restaurant je spojením modernej gastronómie, profesionálnej obsluhy, príjemnej atmosféry v netradičnom prostredí s nádychom exotiky. Reštauráciu vedie šéfkuchár Ján Kontroš, ktorý bol pri vzniku viacerých reštaurácií a má dlhoročné skúsenosti v gastronómii.

restauracia satori nitra

 

restauracia satori nitra

restauracia satori nitrarestauracia satori nitrarestauracia satori nitra

Krátke video z priestorov SATORI Fusion Restaurant::

Bohatá ponuka netradičných jedál

V rámci jedálneho lístka sme, okrem vynikajúceho sushi, objavili aj ďalšie zaujímavosti nielen ázijskej kuchyne. Samozrejmosťou je široká ponuka steakov. Základnou filozofiu šéfkuchára je ponúkať chutné jedlá z najkvalitnejších surovín, a to všetko za dostupné ceny. Ku kvalitnému gurmánskemu zážitku nesmie chýbať dobré víno. Aj v tomto prípade SATORI Fusion Restaurant vyniká. Vínna karta obsahuje vína domácej i zahraničnej produkcie. V reštaurácií máte aj možnosť degustácie vín vysokej kvality už od 0,025 l.

Keď sa rozhodnete navštíviť SATORI FusionRestaurant v Nitre, nemusíte čakať na špeciálnu príležitosť. Návšteva reštaurácie je vynikajúcou voľbou na obed, večeru či sa počas dňa zastaviť na kvalitnú kávu, domáce limonády a dezerty. Toto miesto je vhodné na posedenie s priateľmi i na obchodné stretnutia. Pozrite si aktuálnu ponuku netradičných, ale chutných jedál, z ktorých si určite vyberiete. 

restauracia satori fusion nitrarestauracia satori fusion nitra

restauracia satori fusion nitrarestauracia satori fusion nitra

Miesto pre vaše rodinné oslavy a firemné strenutia

Reštaurácia je vám k dispozícii s kapacitou 40 miest.  Môžete si ju prenajať pre výnimočné súkromné či pracovné udalosti. V reštaurácií nájdete dva salóniky. Prvý je v japonskom štýle TATAMI, ktorý vás osloví svojou príjemnou a pokojnou atmosférou. Je určený najmä pre vaše jedinečné posedenia s rodinou, s priateľmi, obchodnými partnermi v užšom kruhu, 6 - 8 osôb.

Oslavujte vaše radostné životné udalosti, úspechy. Užívajte si vzácne stretnutia s vašimi najbližšími. Vychutnávajte si voľné chvíle s najlepšími priateľmi. A uctite si vašich obchodných partnerov nejedným skvelým pracovným obedom, večerou, nerušene v príjemnej atmosfére lahodných chutí s ľahkosťou exotiky, ktorá so sebou nesie vznešený pokoj a pohodu. 

Druhý salónik s kapacitou 14 miest e vhodný aj na menšie firemné akcie a školenia. V tomto salóniku nájdete dataprojektor. Rezervácie salóniku prijímame na čísle: 0911 505 363.

 

Čo sa týka celkových príprav, či už ide o narodeninovú oslavu, promócie, krstiny, firemný večierok ... . Všetko od výzdoby až po samotné menu pre vás zabezpečí, podľa vašich predstáv a požiadaviek, skvelý a ústretový personál SATORI Fusion Restaurant. Navyše, môžete vašu akciu ozvláštniť "malou čerešničkou na torte", školou sushi pod vedením šéfkuchára Jána Kontroša, ktorá prinesie vám a vašim hosťom nevšedný kulinársky zážitok. 

 

 

Letná terasa

Priestranná so skvelou atmosférou, to je letná terasa v Satori. Vychutnajte si gurmánsky zážitok v príjemnom prostredí letných večerov.

satori letna terasa nitrasatori nitra
satori letna terasa

 

Darčekové poukážky a sushi sety 

Niekto miluje čokoládu, niekto zase sushi. Ak chystáte darček alebo výnimočné pohostenie, v SATORI Fusion Restaurant si môžete zakúpiť sushi sety podľa vlastného výberu (možnosť zabaliť aj do exkluzívnych ručne robených VIP boxov za príplatok 10 €). Prekvapiť môžete aj darčekovou poukážkou. Spravte radosť niekomu, na kom vám záleží a doprajte mu kúsok peknej chvíle aj v spoločnosti viac ako dobrého jedla. 

Sushi sety vo VIP boxoch, darčekové poukážky v hodnote 20 € a 30 €

Donáška 

Najnovšie si môžete skvelú ázijskú kuchyňu dopriať aj v pohodlí vášho domova. SATORI donáška je tu pre vás od 11.00h do 21.00h. Pri donáške nie je možné uplatniť stravné lístky a nie je možná platba kartou. Balenie jedla v cene. Cena donášky  v rámci Nitry je 1 €, mimo Nitry dohodou.


 Satori donáškaDonáška jedla od Satori

Ostatné služby

Na facebookovom profile reštaurácie nájdete aktuálne informácie o prebiehajúcich akciách a obedovom menu na príslušný týždeň. Ponúkajú aj možnosť TAKE AWAY, čiže jedlo si môžete vyzdvihnúť aj osobne na základe telefonickej objednávky.

Otváracie hodiny

Navštíviť našu reštauráciu môžete:

Po - Štv: 10:00 - 22:00

Pia: 10:00 - 23:00

So: 11:00 - 23:00

Ne: 11:00 - 22:00

Tešíme sa na vašu návštevu!

Satori Fusion Restraurant Nitra

Štúrova 12, 949 01 Nitra
Rezervácie a TAKE AWAY objednávky: 

+421 911 505 363

E-mail: satorinitra@gmail.com

 

Nájdete nás na Facebooku:

 www.satorinr.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok