Reštaurácia Polievkáreň Nitra - neobyčajne chutn - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Reštaurácia Polievkáreň Nitra - neobyčajne chutné polievky

dátum pridania: 24.06.21-09:56

Patríte medzi ľudí, ktorí si nevedia svoj deň bez polievky predstaviť? Nie ste spokojní, keď vám tradičné obedové menu ponúka len jednu polievku? Príďte do Polievkárne Nitra a vyberte si každý deň zo 4 polievok!

Každý deň iná polievka

Naša reštaurácia Polievkáreň Nitra je jedinečným miestom, ktoré je plné vôní z čerstvých súrovín, z ktorých pripravujeme polievky a šalátiky. Ponuka polievok, na ktorých si môžete u nás pochutnať je každý deň iná a jedinečná. Každý deň si môžete vybrať až zo 4 polievok, pričom každá je inej chuti. Okrem polievok si môžete pochutnať aj na šalátoch.

polievkaren nitrapolievkaren ntira

Polievky rôznych chutí

Naša Polievkáreň Nitra je jedinečná v tom, že nevaríme len tradičné slovenské polievky, ako je napríklad slepačí vývar, ale radi do našej ponuky zahŕňame aj netradičné polievky, ako napríklad studené, ovocné či polievky, ktoré sú charakteristické pre iné krajiny.

polievkaren ntirapolievkaren ntira

polievkaren nitra

Netradičný fast food

Pokiaľ máte naponáhlo, tak vám polievku zabalíme so sebou do našich praktických kelímkov. Okrem polievky si so sebou môžete zobrať aj šalátik. Našim cieľom je variť chutne, ale predovšetkým zdravo, aby sme ulahodili každému jednému milovníkovi polievok.

polievkaren nitra

polievkaren nitrapolievkaren nitra

Raňajky

Chutné a zdravé čerstvé raňajky alebo desiatu si môžete u nás dopriať každý pracovný deň od 7.00 do 9.30. Pochutnávať si môžete napríklad na teplej mliečnej ryži s ovocím, teplej krupicovej kaši, ale aj na ryžovej lacto free, plnených slaných croissantoch, müsli s jogurtom a domácich tvarohových dolkách s ovocím.

 

Novinky v Polievkárni Nitra

• myslíme aj na najmenších a pre nich sme pripravili malý stolček s dvoma stoličkami, aby sa aj oni mohli v pohodlí najesť
• keďže nám záleží na životnom prostredí, uvítame ak si prinesiete vaše misky a my vám do nich radi naše chutné jedlá naberieme
• rozšírili sme sortiment aj o chutné domáce koláčiky, cheesecaky

Otváracie hodiny

Na našich polievočkách si môžete pochutnať:

 

PONDELOK - PIATOK

raňajky: 07:00 - 09:30

obed: 11:00 - 15:00

 

Príďte sa najesť k nám. Tešíme sa na vašu návštevu!

 

Reštaurácia Polievkáreň Nitra

Fraňa Mojtu 5, 949 01 Nitra

Nájdete nás na Facebooku


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok