Reštaurácia Paprika - vaša obľúbená reštaurácia - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Reštaurácia Paprika - vaša obľúbená reštaurácia v srdci Nitry opäť ožíva ako tradične - netradičná

dátum pridania: 23.08.18-10:02

Paprika je klasika. Žiadna zelenina nemá toľko chuťových variácií ako paprika. Nech láka akýmikoľvek farbami či tvarom, nikdy neviete, na čom ste. Až keď ju ochutnáte. Je kráľom zeleniny čím získala miesto aj v modernej gastronómii. A taká je aj naša Reštaurácia Paprika - netradične - tradičná, tradične - netradičná.

Reštaurácia Paprika - Tradičné, netradične …

Paprika je klasika – overená súčasť kuchyne, zároveň je mimoriadne variabilná, hravá, a má svoje miesto aj v modernej gastronómii. Vždy bola aj bude veľmi dôležitou súčasťou kuchyne nitrianskeho regiónu. Paprikáše, perkelty, guláše, granatír sa predsa bez papriky nezaobídu. Naopak klasické recepty z papriky zo zahraničia sú pre nás netradičné. Aj preto Reštaurácia Paprika - Tradičné, netradične.

Keď dvaja robia to isté …

Sme tvorivý tím, každý z nás má niekoľkoročné skúsenosti v gastrobiznise. Práca nás baví, sme presvedčení, že vždy sa dajú veci robiť lepšie a zhodli sme sa, že by sme mali urobiť vlastné zariadenie, kde spokojnosť, či nespokojnosť našich zákazníkov bude odrážať kvalitu našej práce. 

Chceme variť a podávať chutné jedlo s úsmevom a vytvárať pohodu. Chceme variť to, čo zákazníci žiadajú – klasickú kuchyňu, lebo chcú klasický obed, chcú obedové menu.

Zároveň však chceme „posúvať“ hranice a podávať jedlá ľahšie, modernejšie a v kombinácii, ktorá bude prijateľná pre našich hostí. Máme skúsenosti s medzinárodnou kuchyňou, chceme vyskúšať a zaradiť postupne také jedlá, o ktoré by mohol byť záujem – napr. polievku z červenej šošovice, variácie šalátov a zeleniny, zaradiť častejšie aj iné druhy mäsa – králik, jahňa….

U nás sa naobedujete od 11.00 do 16.00.

Nechceme určovať hranice, kedy obedovať.Chceme zvládnuť hlavný „nápor na obed“ a k spokojnosti obslúžiť hostí, ktorí chcú „klasiku“ polievku a hlavné jedlo, zároveň chceme dať priestor hosťom, ktorí majú viac času na obed.

Chutný obed až k vám domov

Donáška obedového menu. Rozvoz realizujeme od 10.30 - 11.00 hod.
Pri objednávke deň vopred do 13.00 v rámci centra mesta Nitry donášku neplatíte. Donáška v Nitre mimo centra príplatok 1€ . Balné 0,5 €. Objednávky na tel.: 0903759581 alebo 0903759637

 

Naša filozofia

Budeme štýlovou, modernou, nie predraženou reštauráciou s veľkým lokálnym významom, schopnou pružne reagovať na nové dopyty zákazníkov Základná ponuka jedál a jedálniček nebudú „veľké“. Jedálniček bude „pružný“, „variabilný“, „sezónny“, hlavne z kvalitných surovín za primerané ceny, čo sa odrazí v cene jedla.

Na čo sa môžu naši hosti a tešiť?

1. Raňajková ponuka

V čase od 7:00 do 10.00 bude v ponuke „raňajkové menu“ s výbornou kávou s rôznymi variáciami raňajkového menu. Káva bude aj vo variácii „Coffee to go“

2. Obedná ponuka

V čase od 11.00 bude v ponuke obedné menu. Od 11.00 do 13.00 bude v ponuke 2chodové menu (3 možnosti) v cene 4,50Eur. Od 13.00 do 16.00 sa ponuka rozšíri o ďalšie 3 výbery v cene od 4,50 do 7,00 Eur.

 

3. Spoločenské akcie

Priestor reštaurácie sa výborne hodí na usporiadanie spoločenských podujatí. Disponujeme 2 miestnosťami pre 40 a 50 hostí, ktoré je možné od seba plnohodnotne oddeliť, ale aj ich nenútene prepojiť. Veľkým plusom je aj skvelá lokalita v centre mesta s množstvom parkovacích miest. Sme ideálnym miestom pre: jubileá, krsty, promócie, firemné obedy, ale aj teambuildingové či vianočné večierky.

Absolútnou novinkou budú „tínejdž“ party

Špeciálnou ponukou budú narodeninové oslavy pre „tínejdž“ skupinu. Pre túto skupinu nie sú možnosti, kde by slušne oslávili narodeniny, buď sú „pristarí“ pre detské oslavy, alebo „primladí“ pre tie bežné. U nás im ponúkneme jednoduché moderné jedlo s nealko nápojmi, žiadne cigarety, alkohol. K tomu priestor Playstation, Xbox, futbal, tanec – moderné IT technológie. Všetko v peknom prostredí, ktoré mladých zaujme a rodičia budú spokojní.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Reštaurácia Paprika

Štefánikova trieda 54, 949 01 Nitra

restauraciapaprika@gmail.com

www.restauraciapaprikanitra.sk

Pridajte sa k naším fanúšikom na Facebooku.

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok