Reštaurácia Mlyn u Anastázie - dobrá kuchyňa a n - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Reštaurácia Mlyn u Anastázie - dobrá kuchyňa a neopakovateľná atmosféra

dátum pridania: 11.11.19-15:34

Reštaurácia Mlyn u Anastázie, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Nitra, pre Vás vytvorila priestor s rodinnou atmosférou. Ponúka Vám možnosť posedenia v prírode alebo v interiéri pri svetle sviečok, pohári kvalitného vína a dobrých jedál.

Čarovné prostredie reštaurácie

Mlyn u Anastázie sa nachádza na vidieku 5 km od Nitry. Každé stretnutie vzniká prvým dojmom, očným kontaktom a vnímaním zmyslov, ktoré nám uchváti priam dokonalo situované prostredie v historickej budove niekdajšieho mlynu, ktorý je navyše z polovice obklopený jazerom. Za zmienenie stojí fakt, že v strede jazera je vyvierajúci, nezamŕzajúci, termálny minerálny prameň, o ktorom kolujú povery.

reštaurácia nitra

Samotný interiér reštaurácie je o to viac zaujímavý, že je situovaný do štyroch prepojených miestností a to:

  • hlavná sála

  • terasa pri vode

  • salónik nad vodou

  • party stan

Pod strechu samotného mlyna sa teda dokáže usadiť 120 neprehliadnuteľných hostí.

Gastronomický zážitok na mieru

Mlyn u Anastázie nie je typická rádová reštaurácia, ktorých môžeme napočítať v okolí desiatky, preto v ponuke nenájdete obedové menu. O vaše chuťové bunky sa postará tím kuchárov pod vedením Mária Hlinku.


Ponuka jedál je tvorená podľa najnovších trendov. Všetky jedlá sú pripravené z čerstvých surovín, kuchári používajú veľa čerstvej zeleniny. Žiadne dochucovadlá, polotovary či prášky v tejto kuchyni nenájdete. Majitelia preferujú hlavne lokálnych dodávateľov. 

Čo sa týka ponuky vín, potešia sa aj nároční degustátori a to vďaka vínam z Radošiny a štátnych lesov Topoľčianky. Ich protipól pivári môžu ochutnať staré rodinné receptúry z pivovaru Bernard.

Nezabudnuteľné životné udalosti

Mlyn u Anastázie je miestom možností, kde sú vaše životné udalosti poslaním celého personálu reštaurácie, aby sa stali pre vás nezabudnuteľné. Od rôznych firemných osláv, zahraničných návštev, promócií, narodenín až ku svadbám, to všetko môžete osláviť na úrovni a pod jednou strechou. Svadba cez týždeň, a prečo nie?


Tu máte dvere otvorené a dokonca aj svadby v menšom rodinnom kruhu sú v mlyne plnohodnotné vďaka niekoľkoročnej praxe organizátorov a samozrejme idylickému prostrediu. Stačí sa telefonicky alebo osobne objednať a zistíte, že aj uzavretá spoločnosť na vašej oslave vďaka výborne rozdeleným priestorom môže prebiehať súmerne aj počas otváracej doby.

Reštaurácia Mlyn u Anastázie si potrpí na kultivované rodinné prostredie a profesionálny vľúdny prístup. Preto ponúka osobitný priestor pre deti, ktorý kludne môžeme nazvať i herňou. Deti si tam nájdu hračky od výmyslu sveta, dvd prehrávač s obľúbenými rozprávkami a plno ďalších možností, kde bezpečne môžu tráviť paralelne s rodičmi svoj voľný čas. 

Pre najmenších návštevníkov pripravili vynovený detský kútik. Deti sa môžu šantiť v bazéniku s loptičkami, hrať s edukačnými hračkami, sledovať Spievankovo, či Fíha-tralala, kresliť si a sledovať kačky na jazierku. 

detský kútik mlyn u anastáziedetský kútik mlyn

detský kútik mlyn u anastázie

Príďte a vychutnajte si vôňu vidieka 5 km od Nitry, skutočne kvalitné jedlo a prostredie, ktoré vám ostane v srdci.

Všetci v Mlyne sa na vás tešia.

Otváracie hodiny

Po: zatvorené

Ut - Št: 10:00 - 21:00

Pia - So: 10:00 - 21:00

Nedeľa: 11:00 - 19:00

Od polovice marca až do konca októbra sú takmer všetky piatky a soboty plne obsadené. Preto odporúčame, aby ste ešte predtým, ako navštívite Mlyn u Anastázie, zavolali (037/787 12 89) a overili si, či je reštaurácia, v čase keď plánujete prísť, otvorená aj pre verejnosť.

  

Navštívte našu reštauráciu a odneste si tie najkrajšie zážitky!

 

Mlyn u Anastázie

Pohranice 182
951 02 Pohranice

Tel.č.: +421 (0) 37 787 12 89

Email: info@mlynuanastazie.sk
 

www.mlynuanastazie.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok