Reštaurácia Kolibka Nitra - domáce jedlá rýchlo - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Reštaurácia Kolibka Nitra - domáce jedlá rýchlo a čerstvo

dátum pridania: 27.04.18-11:47

Chcete sa rýchlo a kvalitne najesť a máte chuť na niečo poriadne, kvalitné a hlavne domáce? Tak sa určite príďte najesť do Kolibky v galérii OD Tesco alebo na 2. podlaží OC Mlyny v Nitre. Zaručene si pochutnáte na našich skvelých jedlách z čerstvých a poctivých surovín.

Reštaurácia Kolibka Nitra

Ak máte radi poctivú domácu kuchyňu, ale zároveň sa radi stravujete moderne, ste na správnom mieste. V Kolibke Nitra spájame tradičné s moderným a rýchle s kvalitným. Inšpirovali sme sa kuchyňou, na ktorú ste zvyknutí a máte ju radi. Pridali sme moderné gastronomické postupy, vyberané suroviny a kvalitný personál. Aj takto sa dá robiť "fast food".

reštaurácia kolibka nitra

Ponuka jedál

Kolibka Nitra pre Vás dennodenne pripravuje tie najčerstvejšie jedlá, ktoré korešpondujú s prívlastkami ako tradičné, moderné, poctivé, chutné a najmä zdravé! U nás máte možnosť vybrať si zo širokého výberu domácich jedál ako napríklad bryndzové halušky, domácu kačku, rezne či sladké buchtičky.

kolibkakolibka nitra

Kvalita služieb

Prioritou našej spoločnosti je kvalita poskytovaných služieb, preto vždy kladieme najväčší dôraz na kvalitu surovín a poskytovaný servis. Naši zamestnanci sú neustále školení a pripravení plniť všetky želania našich zákazníkov. U nás sa najete vždy rýchlo, chutne a kvalitne!

kolibka nitrakolibka nitra

Vždy čerstvé suroviny

V reštaurácii Kolibka Nitra zásadne nepoužívame suroviny a ochucovadlá s obsahom glutamanu sodného, iných pridaných látok, konzervantov a "E-čiek"! Pri príprave jedál používame hlavne čerstvé suroviny, nie polotovary.

kolibka nitra

Tešíme sa na Vás!

 

Kolibka

Bratislavská 5, 949 01 Nitra(Nitra - OC Galéria Tesco)

Tel.: 0911 732 032

tesconr@kolibka.eu

www.vasakolibka.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok