Reštaurácia Balážová – chutné jedlá v prí - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Reštaurácia Balážová – chutné jedlá v príjemnom prostredí

dátum pridania: 09.01.17-11:45

Radi si vychutnávate dobré jedlá? Hľadáte to pravé miesto pre Vašu svadbu či oslavu? Reštaurácia Balážová a jej milý a ochotný personál je tu pre Vás!

Reštaurácia Balážová sa nachádza na hlavnom ťahu Nitra-Nové Zámky v obci Ivanka pri Nitre. Môžete ju vidieť priamo z cesty. Taktiež poskytuje možnosť parkovania hneď pred vchodom. Toto pohostinské zariadenie má dlhoročnú tradíciu a mnoho spokojných zákazníkov. Aj napriek tomu, že zariadenie funguje už desiatky rokov, pôsobí novo, pretože prešlo rozsiahlou rekonštrukciou. Zariadenie tvoria dve miestnosti. Prvá vstupná funguje ako bar alebo piváreň a druhá slúži na stravovanie. Každý deň sa tu podáva menu, vybrať si môžete z niekoľkých druhov jedál. Reštaurácia poskytuje taktiež donáškovú službu jedál do firiem, stačí si len objednať.

 

 

piváreň ivankareštaurácia ivanka

 

 

Chystáte svadbu alebo firemný večierok? Obráťte sa na Reštauráciu Balážová. V priestoroch reštaurácie sa organizujú rôzne spoločenské udalosti, ako svadby, firemné večierky či narodeninové oslavy. Kapacita je až 100 miest. 

 

svadba ivankarodinne oslavy ivanka

 

V letnom období ponúka Reštaurácia Balážová pre svojich zákazníkov veľkú letnú terasu. Počas horúcich letných dní sa tu môžete osviežiť rôznymi nápojmi alebo si pochutnať na výbornom jedle vonku na čerstvom vzduchu.

 

Reštaurácia Balážová

Novozámocká 265, 95 112 Ivanka pri Nitre

037/655 91 41

maria.balazova@gmail.com

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok