Reštaurácia a Penzión Salaš Cabaj - dokonal - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Reštaurácia a Penzión Salaš Cabaj - dokonalá svadba v príjemnom vidieckom prostredí

dátum pridania: 23.01.19-19:15

Svadba je výnimočná udalosť, ktorú si chce každý užiť naplno a bez zbytočných stresov. Svadobná hostina, chutné menu a štýlové stolovanie je základom každej vydarenej svadby. A presne toto všetko nájdete v Reštaurácii a Penzióne Salaš Cabaj len kúsok od Nitry!

V Reštaurácii a Penzióne Salaš Cabaj bude Vaša svadba a svadobná hostina jedinečná a nezabudnuteľná. Vďaka milému a profesionálnemu personálu, nádherne vyzdobeným priestorom a chutnému svadobnému menu zažijete jeden z najkrajších dní Vášho života presne tak, ako ste si ho vysnívali.

svadba penzión salaš cabaj

 

Reštaurácia a Penzión Salaš Cabaj sa nachádza v tichom vidieckom prostredí vzdialenom iba 5 km od mesta Nitra. Disponuje vysokým štandardom ubytovania, služieb a tiež vkusne a kvalitne zariadeným interiérom s dotykom ľudovej tvorby, ktorý dotvára útulnú atmosféru, ideálnu pre Vašu svadbu!

reštaurácia a penzión salaš cabaj


Svadobná hostina podľa Vášho želania

Okrem príjemného tichého prostredia a krásneho interiéru Vás Salaš Cabaj očarí aj skvelou kuchyňou a príjemným personálom. Skúsení kuchári Vám pripravia chutné pečené prasiatko, jahňacinu, hus, moriaka, kačicu alebo akékoľvek svadobné menu podľa Vašich požiadaviek. Operatívne doplnia aj nápojový lístok o Váš obľúbený druh alebo značku.

 Reštaurácia a Penzión Salaš Cabaj - dokonalá svadba v príjemnom vidieckom prostredí


Podľa Vašich predstáv a želaní Vám v Salaši Cabaj pripravia slávnostné prestieranie, zabezpečia nádhernú kvetinovú výzdobu, interiérové aranžmány a tiež hudbu, ktorá zdvihne zo stoličiek všetkých svadobných hostí. V areáli reštaurácie a penziónu nájdete dostatočne veľké parkovisko pre autá aj autobusy. Salaš Cabaj pre Vás pripraví svadbu, na ktorú budete dlho, radi a v dobrom spomínať.

 Reštaurácia a Penzión Salaš Cabaj - dokonalá svadba v príjemnom vidieckom prostredí

svadba na salaši cabaj

 

Ubytovanie pre svadobných hostí

Pre Vašich svadobných hostí je k dispozícii ubytovanie v príjemnom prostredí Penziónu Salaš Cabaj, ktorý ma kapacitu až 48 lôžok. Disponuje 16 nadštandardne vybavenými 2-posteľovými izbami s možnosťou prístelky. Každá izba je štýlovo a moderne zariadená. Na výber máte 7 podkrovných izieb KLASIK (Lux 2) so strešnými oknami, 5 izieb ŠTANDARD s vikierom (Lux 1), 3 izby LUX s balkónom alebo 1 apartmánovú izbu DE LUX s masážnou vaňou, ktorá je ideálnou voľbou pre novomanželov.

ubytovanie salaš cabaj


Súčasťou každej izby je kúpeľňa so sprchou a sociálnym zariadením, samostatná klimatizačná jednotka, TV LCD prijímač so satelitným príjmom (ale aj s príjmom rozhlasových staníc) rádio, telefón, minibar, trezor. V izbách, rovnako ak aj v priestoroch celého penziónu, je k dispozícii Wifi pripojenie.

penzión salaš cabaj čápor

 

Zažite nezabudnuteľný svadobný deň v Reštaurácii a Penzióne Salaš Cabaj!

 

 Penzión Salaš Cabaj

č. 797 Cabaj
951 17 Cabaj-Čápor

E-mail: penzion@salas-cabaj.sk
Mob..: 0903 752 477
Tel: +421 037/6409 500 (recepcia), +421 037/6409 503 (kancelária)
 

 

Reštaurácia Salaš Cabaj

č. 768 Cabaj
951 17 Cabaj-Čápor

Mob.: 0911 037 500
E-mail: info@salas-cabaj.sk

 

www.salas-cabaj.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok