Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** - kúpal - Kam v meste | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kam v meste v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** - kúpalisko Štúrovo

dátum pridania: 26.05.16-10:28

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo je právom slávny aj za hranicami. Svojou kapacitou nad 10.000 návštevníkov, obnovenými bazénmi rôznej veľkosti, krytou plavárňou, novými radmi bufetov i možnosťou športovania ponúka ideálne podmienky na oddych milovníkom vody a slnka.

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo je právom slávne aj za hranicami. Svojou dennou kapacitou nad 12.500 návštevníkov, obnovenými bazénmi rôznej veľkosti, krouytou plavárňou, novými radmi bufetov, možnosťou športovania ponúka ideálne podmienky na oddych milovníkom vody a slnka.

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo - bazény

U nás nájdete 7 vonkajších a 2 kryté bazény, medzi nimi masážny bazén, vonkajší sedací bazén s celoročnou prevádzkou a jedinečný bazén s umelým vlnobitím na Slovensku - Lagúna.

Bazén Lagúna je prvým a zároveň jediným bazénom s umelým vlnobitím na Slovensku. Je zásobovaná termálnym prameňom kúpaliska, kde výstupná teplota vody je 39 °C. Táto voda je zmiešaná so studenou vodou, získanou z vlastných zdrojov na teplotu cca 30 °C. Vlnobitie je vytvárané mechanickými zariadeniami, ktoré sú zabudované v bazénových komorách pri strojovni. Intenzita vlnobitia je regulovaná pomocou frekvenčných meničov. Hĺbka vody sa mení od 5 cm pri vstupe do bazéna až do 150 cm.

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Plavecký bazén: Rozmery bazéna 50x21 m, hĺbka 190-200 cm, teplota vody 26-28°C

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

 Bazén relax: Rozmery bazéna 25x20 m, hĺbka 60-120 cm, teplota vody do 36°C. Atrakcie v bazéne: masážné lavice, vodné ležadlá, chŕliče.

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Bazén hviezda: Rozmer bazéna 1350 m2, hĺbka vody 90-130 cm, teplota vody 30-32°C

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

 Perličkový bazén: Rozmery bazéna 20x20 m, hĺbka 105 cm, teplota vody 36°C

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

 Vonkajší sedací bazén: Rozmery bazéna 200m2, hĺbka 105 cm, teplota vody 36°C

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Termálne kúpalisko II.: Bazén pri dunaji - rozmery 25x21m, hĺbka 80-170cm, teplota vody 32°C

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Kúpalisko Vadaš Thermal Štúrovo - Tobogánový svet

U nás nájdete tobogány od výmyslu sveta. Tobogan točivý, superrýchly, vrtký, ale aj pomalší, smýkať sa môžete na gumených kolesách alebo bez či s ostatnými naraz. Tobogany štartujú z výšky 9 metrov a ich celková dlžka je vyše 300 metrov. Najdlhší tobogan je Anakonda, najrýchlejší je Žralok, je tu aj vlnitá Ťava, hravý Krokodíl či dúhový Vodpodád. Toboganový park s piatimi toboganmi je otvorený denne od 10.00 hod. do 19.30 hod.

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo - krytá plaváreň

Krytý komplex s termálnou vodou očakáva návštevníkov počas celého roka a ponúka im plavecký, detský, sedací a ochladzovací bazén. Tiež si môžete užiť 45 minútové rozmaznávanie vo vírivke: hydromasáž v sedacej aj v ležiacej polohe, tiež farebnú terapiu, ktorá Vám zaručí príjemné uvoľnenie. K dispozícii sú aj služby ako sauna, masáže, cukráreň, kozmetika.

Rekreačný komplex Vadaš Thermal ŠtúrovoRekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo - ubytovanie

Chcete si užiť oddych plný luxusu, zažiť zábavu v chatke či relaxovať pod stanom? Kúpalisko Vadaš Thermal Štúrovo Vám ponúka niekoľko možností, z ktorých si určite vyberiete. Či už hľadáte kvalitné ubytovanie a servis alebo menej nákladnú dovolenku, príďte k nám.

  • Hotel Thermal*** má 148 lôžok (43 izieb a 4 apartmány, všetky sú klimatizované). Väčšina izieb má balkón s výhľadom buď na areál rekreačného komplexu alebo na parkovisko hotela. Naši hostia majú možnosť si vybrať z viacerých druhov pobytov. V holeli je k dispozícii konferenčná miestnosť a reštaurácia.

  • Apartmány WESTEND Lux sú ideálnym výberom pre každého, kto si pri dovolenke želá mať viac súkromia: pre rodiny s malými deťmi ale aj pre firmy na teambuildingové účely. Každý apartmán je vybavený obývacou časťou, kuchyňou, kúpeľňou a toaletou, možnosťou pripojenia na internet, televízorom a rádiom.

  • Štúdiá SMARAGD postavené v rokoch 2012-2013 sa nachádzajú za budovou hlavnej recepcie a sú vzdialené od bazénov asi 50-100 m. Pre hostí zadarmo zabezpečujeme: parkovanie (mimo areálu), WiFi a vstup na termálne kúpalisko.

  • Apartmány SMARAGD budované v rokoch 2012-2013 sa nachádzajú za recepciou termálneho kúpaliska, asi 50-100 m od bazénov. Štúdia majú vlastnú kuchynu, spálňu a obývacia miestnosť. V apartmánoch majú hostia bezplatné internetové pripojenie WiFi. Pred každým apartmánom je terasa s možnosťou posedenia. Každý apartmán je vybavený kúpeľňou so sprchou, s WC a predsieňou.

  • Chatky s vlastnou kuchynkou a sociálnymi zariadeniami s kapacitou pre max. 4 osoby sa nachádzajú v areáli termálneho kúpaliska za tenisovými kurtmi a pozostávajú z obývacej miestnosti, kuchynky a kúpeľne. K zariadeniu patria 4x jednolôžko, chladnička, varič, základné kuchynské vybavenie a farebný televízor.

  • Chatky pri tenisových kurtoch -  Maximálna kapacita 8 osôb ( 4 osoby/izba). Zariadenie pozostáva z 2 obývacích častí ( v každej obývacej časti je manželská posteľ a rozťahovacie lôžko), spoločnej kuchyne pre 2 izby, vlastnej kúpeľne so sprchou a WC pre každú izbu, spoločná terasa

  • Turistická ubytovňa Gold sa nachádza pri Hoteli Thermal*** v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. V jednoposchodovej budove sa nachádza celkom 20 izieb a jeden apartmán. V ubytovni Gold je spoločná kuchyňa a spoločné sociálne zariadenia. Apartmán má vlastnú kuchyňu a sociálne zariadenia.

  • Ubytovanie na termálnom kúpalisku II je starší typ ubytovne v centre mesta Štúrovo, vzdialená asi 500 m od termálneho kúpaliska Vadaš

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** ŠtúrovoRekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo - firemné akcie a teambuildingy

Hotel Thermal ponúka možnosť usporiadania formálnych akcií (konferencie, školenia, firemné prezentácie a večierky, pracovné posedenia a rokovania, oslavy výročí), ako aj neformálnych akcií, napr. rodinné oslavy, svadby, ochutnávky vín či rôznych špecialít, gril party a koktail party. Po vyčerpávajúcich konferenciách pre Váš tím radi pripravíme relaxačno-zábavné akcie a programy, ako sú ochutnávka destilátov a miestnych špecialít, ochutnávka vín, gril party vedľa masážneho bazéna alebo koktail party na terase hotela. Na termálnom kúpalisku a v krytom komplexe máte možnosť prenájmu bazénov. Z pochopiteľných dôvod takéto typy rezervácií môžeme akceptovať iba od 1. septembra do 15. júna. Každá akcia vyžaduje osobné jednanie, Vaše požiadavky môžete zaslať na adresu: hotel@vadas.sk.

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** ŠtúrovoRekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo - animačný program

Animačné programy a zábava sú jedným z hlavných lákadiel nášho rekreačného komplexu. Animačný stan je otvorený cez víkend 10 - 18 hod a ponúka rôzne formy zábavy pre deti. Programy majú trvanie 45 minút. V areáli kúpaliska je možné bezplatne využívať ping-pongové stoly, ihriská na plážový futbal a volejbal, v zadnej časti areálu je streetballové ihrisko, detské ihrisko, ako aj ohnisko na opekanie. Nasledovné atrakcie poskytujú súkromné osoby, preto sa ich otváracia doba môže meniť v závislosti od otváracej doby kúpaliska: minigolf, tenisové kurty, gokartová dráha a minimotorky, jazda na koni, vodné bicyklovanie na jazere, kolotoče, trampolína, herňa, vodný futbal.

 Rodinná šmýkačka Ihrisko plážového volejbalu a futbalu
Rodinný toboganPlážový volejbal
 Ohnisko na opekanie Streetbalové ihrisko
OhniskoStreetball
 Detské ihrisko Minigolf
IhriskoMinigolf
 Tenisové kurty Jazda na koni na ostrove jazera
TenisJazda na koni
Vodné bicyklovanie, člnkovanie na jazere Rybolov na jazere
Vodné bicyklovanieRybolov
 Trampolína Stolný tenis
TrampolínaStolný tenis
 Nafukovacia šmýkačka Kolotoče
Nafukovací hradKolotoče
 Dočasné tetovanie Zapletanie afro-vrkočov
Henna maľovanieAfro vrkoče
 Maľovací kútik pre deti Príprava osobných suvernírov
Maľovací kútikSuveníry
 Herňa Motorky quad (Štvorkolky)
Hracie automatyKvad motorky
 Gokartová dráha 
Gokart

 

 

 

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo - cenník

Kopletný cenník vstupov nájdete TU:

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo - otváracia doba

Otváracia doba termálneho kúpaliska Vadaš:

26. apríla - 31. mája, 1 - 21. septembra

Pondelok - Nedeľa: 10:00 - 18:00

1. júna - 31. augusta

Pondelok - Nedeľa: 09:00 - 20:00

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Toboganový park - v máji a v septembri bude otvorený len cez víkendy v závislosti od počasia. Vyhradzujeme si právo na zmenu prevádzkovej doby v prípade zlého počasia aj počas mesiacov jún, júl, august. O prevádzkovej dobe Vás budeme informovať na stránke www.vadas.sk 2-3 dni pred aktuálnou prevádzkou toboganov.

Nudapláž bude v prevádzke od 1. júna do 31. augusta denne od 9:00 do 19:30 hod.

Krytá plaváreň:

1. septembra - 30. apríla:

Pondelok - Piatok: 12:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 22:00

Nedeľa: 09:00 - 21:00

1 - 31. mája:

Pondelok - Piatok: 15:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 22:00

Nedeľa: 09:00 - 21:00

1. júna - 31. augusta

Pondelok - Nedeľa: 20:00 - 24:00

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

Otváracia doba Termálneho kúpaliska II pri Dunaji:

3. júna - 31. augusta

Pondelok: zatvorené

Utorok- Sobota: 09:00 - 19:00

Nedeľa: 09:00 - 18:00

 

Relaxačný komplex Vadaš Thermal Štúrovo

 

Rekreačný komplex VADAŠ THERMAL*** Štúrovo

VADAŠ s.r.o., Pri Vadaši 2, 943 01 Štúrovo

info@vadas.sk

Hotel Thermal: 036/756 01 11, hotel@vadas.sk

www.vadas.sk

Nájdete nás aj na facebooku:

 

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok