Rekreačné zariadenie Margita Ilona - Kam v meste | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kam v meste v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Rekreačné zariadenie Margita Ilona

dátum pridania: 12.06.15-12:32

MARGITA-ILONA, LEVICE - kemping - kúpalisko - športoviská - relax
Rekreačné zariadenie Margita - Ilona je
vzdialené od Levíc 6 km v smere na Šahy a tvorí ho kúpalisko so štyrmi bazénmi, autokempingom s 250 lôžkami, elektrickými prípojkami pre stany a karavany, športoviskami, reštauráciami a bufetmi a príslušnou infraštruktúrou.

Rekreačné zariadenie Margita Ilona - ubytovanie

Ubytovanie v areáli Rekreačného zariadenia Margita Ilona je možné v 4 a 5 lôžkových chatkách a 6 lôžkových bungalovoch s kompletným vybavením.

margita ilonamargita ilona

V týchto chatkách a bungalovoch je hosťom umožnené prípraviť si vlastnú stravu. V autokempingu je taktiež možnosť karavaningu a stanovania.

Rekreačné zariadenie Margita Ilona - stravovanie

Celodenné stravovanie zabezpečuje dostatočný počet stánkov s rýchlym občerstvením a reštaurácia priamo v areáli. Je tu tiež možnosť nákupu potravín, ovocia, zeleniny a rôzneho spotrebného tovaru.

margita ilonamargita ilona

K dispozícii je tiež samoobslužná kuchynka s varičmi pre kempujúcich, alebo možnosť objednať si polpenziu či celodenný stravovací servis v reštaurácii priamo v areáli kempingu.

Rekreačné zariadenie Margita Ilona - šport a relax

Návštevníci majú k dispozícii komplex na spríjemnenie voľného času pre dospelých a deti priamo v kempingu. Ide o ihriská pre plážový volejbal, streetball, futbal, stolný tenis, ruské kolky, obrie šachy, pieskovisko pre deti so šmykľavkami, preliezkami, hojdačkami, a to všetko je možné využiť do 22. hodiny pri umelom osvetlení.

margita ilonamargita ilona

Samozrejmosťou je bohato vybavená požičovňa so športovými potrebami. V nepriaznivom počasí návštevníci môžu využiť spoločenskú miestnosť priamo v kempingu. Využívanie všetkých uvedených zariadení je zahrnuté v cene ubytovania.

Rekreačné zariadenie Margita Ilona - letné kúpalisko Margita Ilona

Bazény sa plnia termálnou vodou s teplotou 25°C s obsahom minerálnych solí okolo 1020mg/l.

margita ilona

Areál kúpaliska pozostáva z laminátového plaveckého bazéna s rozmermi 50x21 m s hĺbkou vody 170-200 cm a laminátového detského bazéna s rozmermi 25x12 m s hĺbkou 120 - 130 cm. Ďalej tu nájdete rekreačný bazén, bazén pre deti a bazén s tobogánom.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

MARGITA-ILONA, s.r.o.

A. Sládkoviča 2 (JUNIOR - 5. poschodie)
934 01 Levice

www.margita-ilona.sk
E-mail: margita-ilona@margita-ilona.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok