Rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná

dátum pridania: 12.01.15-16:30

Chcete stráviť príjemné chvíle s rodinou v krásnom prostredí Slovenského Rudohoria? Neváhajte a príďte nás navštíviť do rekreačného strediska Július Vyšná Slaná a zažite nezabudnuteľnú zimnú dovolenku spojenú s kvalitnou lyžovačkou!

Rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná

Zima sa ešte len rozbieha a my Vám stále ponúkame možnosť prežiť nezabudnuteľnú zimnú dovolenku. Ak radi lyžujete či jednoducho máte radi krásne slovenské prostredie, rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná je to pravé miesto pre Vás, Vašich priateľov, rodinu a známych. Rekreačné stredisko leží v turisticky veľmi atraktívnej oblasti, s lokalitami vhodnými na turistiku. Každý si tak nájde niečo vhodné pre seba.

Rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná

Rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná - lyžovačka

Každý Slovák si rád zájde na poriadnu turistiku. Okrem najznámejších a najnavštevovanejších lokalít na turistiku Vám rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná ponúka aj skvelú lyžovačku. Naše lyžiarske stredisko sa nachádza v tesnej blízkosti chaty Radzim. Trať s umelým zasnežovaním s dĺžkou 1100 m je vybavená dvoma lyžiarskymi vlekmi:

  • s dĺžkou 950 m a kapacitou 800 osôb za hodinu

  • s dĺžkou 150 m a kapacitou 150 osôb za hodinu.

Rekreačné stredisko Július Vyšná SlanáRekreačné stredisko Július Vyšná Slaná

Vleky sú v prevádzke od 9:00 do 16:00Večerné lyžovanie sa bude konať každú stredu a piatok v čase od 18:00 do 20:30. Pri večernom lyžovaní je Vám k dispozícii občerstvenie v bufete chaty Radzim, ako aj perfektne upravená, osvetlená a ozvučená lyžiarska trať.

Rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná

Rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná - firemné akcie a ponuka pre školy

Útulné prostredie spoločenskej miestnosti chaty Radzim je zvlášť vhodné na organizáciu rodinných osláv a životných jubileí, ako aj rôznych firemných akcií. Organizujeme tiež rôzne školské aktivity a výlety. Máme už dlhoročné skúsenosti s organizovaním škôl v prírode v lete a lyžiarskych kurzov v zime. Keďže naše rekreačné zariadenie leží v oblasti plnej prírodných krás a historických pamiatok je priam predurčené na organizovanie letných detských táborov.

Rekreačné stredisko Július Vyšná SlanáRekreačné stredisko Július Vyšná Slaná

Tešíme sa na Vás!

Rekreačné stredisko Július Vyšná Slaná

049 29,Vyšná Slaná

Tel.: 0903 324 947
E-mail: julius@julius.sk

www.julius.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok