Rekoss - vykurovanie, vodoinštalácie, kanalizác - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Rekoss - vykurovanie, vodoinštalácie, kanalizácia a iné služby

dátum pridania: 03.06.16-14:03

Staviate dom a rozmýšľate nad tým, kto by sa postaral o kúrenie? Potrebujete vo svojom rodinnom dome porobiť nejaké vodoinštalačné, alebo kanalizačné práce? Spoločnosť Rekoss sa o to postará.

Poradenstvo, dodanie a montáž

Rozhodujete sa pre podlahové kúrenie? Neviete sa rozhodnúť či je lepšie podlahové kúrenie, alebo tradičné kúrenie s radiátorom? V Rekoss s vami prekonzultujeme a poradíme, ktorá možnosť by bola pre vás lepšia. Po podrobnej konzultácií sa postaráme aj o dodanie a montáž všetkého materiálu, ktorý odoberáme od veľkoobchodníkov. Ponúkame vám kompletný vykurovací servis!

podlahove vykurovanie rekoss nitra

kotle nitrarozvody rekoss nitrarekoss nitra

Montáž hlavných rozvodov v stavbe

Ak si potrebujete zabezpečiť montáž rozvodov plynu či vody aj túto činnosť vieme pre vás zabezpečiť. Zaoberáme sa montážou uličných rozvodov s prípojkami - vodoinštalačnými, kanalizačnými a elektroinštalačnými. Naša činnosť sa zaoberá aj TZB rozvodmi, ktoré realizujeme aj v priemyselných halách a bytových domoch. Ponúkame vám aj odborné prehliadky (revízie) ku všetkému, ale aj zvlášť individuálne. Súčasťou našich činností sú aj elektroinštalácie, ktoré robíme v plnom rozsahu aj s revíziami, ako aj ostatné činnosti. Jedná sa o kompletnú realizáciu rozvodov v bytových domoch aj s revíziou.

rozvody vody nitrarozvody plynu nitra

Služby pre každého

Ponuka našich služieb je široká a jej súčasťou je aj servis kotlov značky Beretta, Pro-therm. Pre ekologických zákazníkov zabezpečujeme aj montáž solárnych systémov, tepelných čerpadiel, kotlov na biomasu, aj formou dotácie "Zelená domácnostiam". Vieme vám zabezpečiť aj montáž bleskozvodov.

rekoss nitrarekoss nitra

Tešíme sa na spoluprácu s Vami v Rekoss!

Vykurovanie, vodoinštalácia a kanalizácia Rekoss

Lukov dvor 1, 949 01 Nitra
Tel.: 0903 772 062,
E-mail : kotly@rekosstherm.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok