Realitná spoločnosť Time4dreams - Váš partner v - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Realitná spoločnosť Time4dreams - Váš partner v oblasti nehnuteľností

dátum pridania: 03.04.17-09:36

Predaj starej alebo kúpa novej nehnuteľnosti je veľmi dôležitým životným rozhodnutím. Ak sa chcete rozhodnúť správne a tento krok dotiahnuť do úspešného konca, nechajte si poradiť profesionálnym tímom maklérov z realitnej spoločnosti Time4dreams.

Realitná spoločnosť Time4dreams

Time4dreams je realitná spoločnosť, ktorá sa zaoberá kúpou, predajom alebo prenájmom nehnuteľností. Poskytuje klientom kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. So svojím mladým a dynamickým tímom prináša na slovenský trh ako prvá Reality 360, 3D virtuálnu realitu a 3D model vašej nehnuteľnosti. Time4dreams zabezpečuje svojim klientom aj kompletný bezplatný právny servis. Za predaj vašej nehnuteľnosti im tak nezaplatíte ani cent! Aby bola spokojnosť na oboch stranách, v Time4dreams kladú dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup ku klientom.

time4dreams realitná spoločnosť

 

Profesionálny tím maklérov

Dôležitým aspektom pre spoločnosť je aj odborná znalosť všetkých pracovníkov. Tím maklérov je vzdelávaný v odbore, ovláda jazyky a neustále sa zdokonaľuje. Makléri sa zúčastňujú odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti. Time4dreams kladie naozaj veľký dôraz na kvalifikovanosť svojich zamestnancov, ktorí vám potom môžu vyjsť maximálne v ústrety so všetkými vašimi požiadavkami.

Používanie moderných technológií

Time4dreams je dynamická spoločnosť, ktorá chce stále napredovať a prinášať niečo nové a jedinečné. Pre svojich klientov má pripravené najmodernejšie vymoženosti z oblasti realít. Ako jediná na Slovensku má pre vás k dispozícii REALITY 360 – 3D MODEL – VIRTUÁLNU REALITU. Je to špeciálna kamera, ktorá vám umožní reálne sa nachádzať v danom priestore možno vašej vysnívanej nehnuteľnosti. Vo videu si môžete pozrieť VIDEO REALITY za pomoci špeciálneho Dronu Phantom 4 DJI pre lepšiu predstavu toho, ako prebieha stretnutie s klientom, prebratie nehnuteľnosti a jej zaradenie do ponuky. 

 

Spoločnosti Time4dreams záleží na spokojnosti svojich klientov. Preto ako bonus získa klient promo video nehnuteľnosti úplne bezplatne.

Čo tým predávajúci a kupujúci získa?

  • reálnejšiu predstavu ako nehnuteľnosť skutočne vyzerá (k dispozícii je samozrejme aj foto dokumentácia),
  • zníži sa počet klientov, ktorí by si prišli nehnuteľnosť len popozerať, pretože na obyčajných fotkách nie je všetko vidieť,
  • možnosť zaradiť video na rôzne webové portály, kde sa dá video obhliadka spropagovať a tým pádom nájsť rýchlejšie potencionálneho klienta.

Ak máte záujem, Time4dreams vie pripraviť promo video aj pre vašu firmu, reštauráciu, bar či oslavu.

 time4dreams predaj nehnuteľností nitra

 

Realitná spoločnosť Time4dreams

Mostná 30, 949 01 Nitra
Tel.: +421 902 890 004
E-mail: info@time4dreams.sk

www.time4dreams.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok