Projektovanie a realizácia sta - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Projektovanie a realizácia stavieb JK projekt - bezproblémové stavby

dátum pridania: 21.02.18-10:12

Chystáte sa postaviť si svoj vysnívaný rodinný dom? Chceli by ste zrekonštruovať staré budovy a prerobiť ich na moderné? Chcete Vašu záhradu obohatiť o bazén? Naša spoločnosť JK projekt pre Vás pripraví všetko od návrhu až po realizáciu!

Kompletný servis od návrhu až po realizáciu stavby

Od začiatku podnikateľskej činnosti je hlavným cieľom našej spoločnosti JK projekt vypracovávanie architektonických štúdií stavieb, ich následné projektovanie, sprostredkovanie materiálu na výstavbu, vedenie uskutočňovania stavieb a ich samotná realizácia. To znamená, že hlavným cieľom podnikania je kompletný servis pre zákazníka (od návrhu až po realizáciu). Pripravíme pre Vás projekt domu v ktorom sa budete cítiť pohodlne a bezpečne

JK projekt kompletný servis 
Služby pre našich zákazníkov

Medzi služby, ktoré vykonáva naša firma JK projekt, patrí:

  • projekčná činnosť,

  • realizačná činnosť,

  • inžinierska činnosť,

  • poradenská činnosť,

  • katalógové projekty,

  • rozpočtovanie stavieb,

  • a sprostredkovanie obchodu a služieb.

rekonštrukcia stavieb JK projekt JK projekt a ich služby pre zákazníkov

rekonštrukčné práce JK projekt rekonštrukcia rodinných domov JK projekt

Realizačná činnosť

Spoločnosť JK projekt sa okrem projekčnej činnosti venuje tiež realizácii rodinných domov (hrubá stavba, dokončovacie práce, rekonštrukcie, úpravy exteriérov a interiérov), výstavbe administratívnych a hospodárskych budov alebo realizácii jednoduchých stavieb ako napríklad garáží, altánkov, záhradných domčekok, bazénov, atď. Naša spoločnosť sa venuje taktiež realizácii vodovodných, kanalizačných, plynových, elektrických prípojok či výstavbe čističiek odpadových vôd. Podrobnejšie informácie nájdete na našej stránke.

realizácia rodinných domov JK projekt

Inžinierska činnosť

Pred začatím realizácie, prístavby, nadstavby či rekonštrukcie stavby je potrebná komunikácia s príslušnýmmi úradmi. Inžinierska činnosť našej spoločnosti pozostáva zo zastupovania investora pred stavebným úradom a inštitúciami. V rámci inžinierskej činnosti vykonávanej vždy na základe splnomocnenia od investora zabezpečujeme pre našich klientov kompletnú dokladovú časť s povoleniami potrebnými pre začatie realizácie stavby. Viac sa o našej inžinierskej činnosti dočítate tu.

JK projekt a jeho inžinierska činnosť

Katalógový projekt Minilux 3

Samostatne stojaci rodinný dom menších rozmerov - 3izbový, moderne pôsobiaci, úsporný, finančne nenáročný s rýchlejšou výstavbou. Je vhodný do rovinatého, prípadne mierne svahovitého terénu. Dom je určený pre 3 až 4 člennú rodinu. Viac informácií nájdete tu.

Referencie

Za spoločnosť JK projekt hovorí množstvo zrealizovaných stavieb rodinných domov, administratívnych budov, obchodných priestorov, výrobných hál a iných komerčných a nekomerčných stavieb. Návrhy našich stavieb môžete nájsť  tu.

zrealizovasné stavby JK projekt

 Bezproblémové stavby

 

Projektovanie a realizácia stavieb JK projekt

Šafárikova 1
934 01 Levice

Tel.: 036/6318 798, 0903 376 951
E-mail: jkprojekt@jkprojekt.sk
 

www.jkprojekt.sk

Nájdete nás aj na Facebooku, Instagrame a Youtube


 

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok