Profesionálne ošetrenie pleti v kozmetickom - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Profesionálne ošetrenie pleti v kozmetickom salóne LABORATORY GUINOT by Andrea

dátum pridania: 29.05.19-12:12

Ošetrenie pleti patentovanými procedúrami francúzskej značky GUINOT, starostlivosť a viditeľné výsledky. Aj to je novootvorený kozmetický salón LABORATORY GUINOT by Andrea v Nitre.


Kozmetický salón LABORATORY GUINOT by Andrea v Nitre ponúka svojim klientkám kozmetické procedúry, ktoré sú postavené na medicínskych princípoch. Pri starostlivosti o pleť využívajú výhradne produkty francúzskej značky GUINOT.
 

Andrea Františová, majiteľka kozmetického salónu LABORATORY GUINOT by Andrea, sa rozhodla do Nitry priniesť jedinečné a účinné procedúry v spojení s produktami francúzskej značky GUINOT. Kozmetický salón ponúka profesionálne ošetrenie pleti, ktoré je výsledkom spojenia špičkovej technológie, kvalitných produktov a odborného ošetrenia. "Ošetreniu pleti sa profesionálne venujem už niekoľko rokov. Mojim cieľom vždy bolo, je a bude prinášať zákazníčkam len tú najlepšiu službu. Hľadala som možnosti ako im priniesť ešte lepšie a trvalejšie výsledky. Objavila som ich v riešeniach Guinot a dnes ich spolu s mojimi skúsenosťami a vášnou ponúkam všetkým, ktorým záleží na odbornej starostlivosti," vysvetľuje pani Františová.

 

 

LABORATORY GUINOT by Andrea Nitra kozmetický salón  Guinot


Základná diagnostika, kvalifikovaný personál, kvalitné a odborné ošetrenie spoločne s výberom účinných prípravkov sú základnými piliermi profesionálneho prístupu, ktorý je charakteristický pre salóny GUINOT. 

Produkty značky GUINOT

GUINOT je svetovým lídrom v oblasti profesionálneho ošetrenia pleti, za čo vďačí predovšetkým tímu odborníkov z Výskumného a vývojového centra GUINOT v Paríži, ktorí každý produkt podrobujú procesu klinického testovania so zámerom úplne vylúčiť jeho rizikovosť. Všetky produkty značky GUINOT sú bez parabénov, GMO a nie sú testované na zvieratách. Prípravky GUINOT sú dostupné len v oficiálnych kozmetických salónoch a nie je možné ich kúpiť v parfumériách, lekárňach, ani v drogériách. 

kozmetické produkty a osetrenie guinot v nitre LABORATORY GUINOT by Andrea Nitra kozmetický salón  Guinot

 

 

Hydradermie – jedno spomedzi najúčinnejších neinvazívnych ošetrení pleti

hydraderm guinot nitra revolučný prístroj na neinvazívne omladenie pleti

Hydradermie je jedinečné ošetrenie, ktoré kombinuje vlastný high-tech prístroj a účinné látky obsiahnuté v kompaktných produktoch vlastného radu. Táto kombinácia zaručuje maximálne účinné vpravenie aktívnych zložiek prípravkov do hlbších vrstiev pleti a okamžite viditeľne výsledky.

 

1.krok: dynamická inonizácia

Výnimočná kombinácia pôsobenia galvanického prúdu a jemnej masáže ergonomicky tvarovanými elektródami zabezpečí vstrebávanie účinných látok s kladnou aj zápornou polaritou v hlbších vrstvách pokožky. Odstráni nečistoty, vyčistí upchaté póry, vďaka aktívnym zložkám vpravených gélov rieši problémy, ktoré si na pleti želáte odstrániť, či korigovať.

 

LABORATORY GUINOT by Andrea Nitra kozmetický salón Guinot

2.krok: Kyslíková kúra

Vďaka pôsobeniu termickej energie sa bunky nabijú energiou a kyslíkom. Pleť sa dezinfikuje a podporí sa hojenie drobných rán.

LABORATORY GUINOT by Andrea Nitra kozmetický salón Guinot

3.krok: spevňujúca masáž

Maska bohatá na koncentrované aktívne zložky a relaxačná masáž upokojujúcou emulziou doplní pleti potrebné regenerujúce látky. Výsledkom je zdravý, omladený a rozžiarený vzhľad pleti.

hydradermie osetrenie pleti nitra

Už po prvom hodinovom ošetrení vaša pleť viditeľne omladne a výsledkom pravidelných procedúr bude čistá, zdravá a omladená. Tieto ošetrenia vykonávajú len odborne vyškolené a kvalifikované kozmetičky, ktoré na základe dôslednej diagnostiky, v súlade s potrebami vašej pleti, presne určia vhodnú kombináciu produktov z radu určeného pre Hydradermie ošetrenie. Všetky informácie o Hydradermie nájdete TU.


Ošetrenie a omladenie pleti aj to je Guinot

V kozmetickom salóne LABORATORY GUINOT by Andrea si môžete vybrať z niekoľkých, precízne a odborne vykonávaných, procedúr, medzi ktoré patrí napríklad Age Summum (omladenie pleti), Hydra peeling (obnova buniek pleti), Aromatic (ošetrenie pokožky a masáž éterickými olejmi). Kompletnú ponuku vykonávaných ošetrení pleti nájdete TU.

 LABORATORY GUINOT by Andrea Nitra kozmetický salón Guinot

 

Špeciálne zoštíhľujúce ošetrenia - BODY WRAPS

V kozmetickom salóne LABORATORY GUINOT by Andrea vykonávame aj inovatívne protokolárne ošetrenia tela, konkrétne Zoštíhlenie a spevnenie bandážovaním, Body Wraps Slim a Body Wraps Anticellulite. O ich priaznivých účinkoch pre Vaše telo a pokožku si môžete prečítať TU.

 LABORATORY GUINOT by Andrea Nitra kozmetický salón GuinotLaboratory GUINOT by Andrea - zaslúžite si ošetrenie a rozmaznávanie po francúzsky

Nielen patentovaný prístoj a špičkové produkty, ale najmä profesionálny prístup a vysoké nároky je to, čo robí Vašu návštevu salónu výnimočným. Pozývam všetky ženy, ktoré si uvedomujú, že krása, relax a vnútorná pohoda idú ruka v ruke - objednajte sa na úvodnú konzultáciu a prídte zažiť ošetrenie a rozmaznávanie po francúzsky. Lebo Vy si ju zaslúžite. Teším sa na Vás ... Vaša Andrea

LABORATORY GUINOT by Andrea Nitra kozmetický salón Guinot

Kozmetické štúdio Laboratory Guinot by Andrea 
Mostná 13, 
Nitra

(Ferenitka, hlavná budova 2. poschodie)

objednávky  0907 144 724

web: laboratoryguinot.sk/

aktuálne info aj na našom Facebooku
 poslať článok mailom  vytlačiť článok