PRO - NIK Nitra - ochranné pracovné po - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

PRO - NIK Nitra - ochranné pracovné pomôcky

dátum pridania: 13.05.20-22:37

Súčasťou každej kvalitnej práce na stavbe a iných pracovných projektoch by mali byť aj bezpečné pracovné doplnky a pomôcky. V PRO - NIK Nitra Vám ponúkame široký výber ochranných pracovných pomôcok.

PRO NIK Nitra

Naša firma PRO - NIK Nitra ponúka svojim zákazníkom širokú ponuku pracovných ochranných pomôcok a doplnkov. Naše pracovné pomôcky zlepšia a zkvalitnia Vašu prácu a zaručia Vám maximálnu bezpečnosť, ktorá je pri každej práci veľmi dôležitá. Našu predajňu nájdete v Nitre na Štúrovej ulici, kde Vám naši pracovníci poradia pri výbere.

pronik nitrapronik nitrapronik nitra

PRO - NIK Nitra - ponuka

V PRO - NIK Nitra ponúkame široké spektrum pracovných pomôcok, ktoré Vám zaručia maximálne pohodlie a bezpečnosť pri práci. Naše výrobky sú kvalitne spracované a cenovo dostupné.

Naša ponuka zahŕňa:

  • pracovné rukavice

  • pracovné oblečenie

  • pracovnú obuv

  • iné pracovné doplnky

pronik nitrapronik nitrapronik ntira

PRO - NIK Nitra - prvotriedne materiály

Oblečenie ponúkané v PRO - NIK Nitra je vyrábané z jedinečných materiálov, ktoré sú nepremokavé, vyrábané z kvalitných tkanív a dokážu Vaše telo udržať dlhodobo v teple. Súčasťou sú aj multifunkčné vrecká, do ktorých si môžete odložiť napríklad aj pracovné rukavice vyrábané z výberovej hovädziny, bavlny, alebo iných prvotriednych materiálov. Taktiež aj ponúkaná obuv zaručí pohodlie Vašim nohám. Obuv je vyrábaná z nepremokavých a termoizolačných materiálov.

pronik nitrapronik nitrapronik ntira

Pri objednávke nad 200 € máte poštovné zadarmo, tak využite jedinečnú ponuku a objednajte si u nás ochranné oblečenie či pomôcky už dnes! Ak máte akékoľvek nejasnosti či otázky, obráťte sa na nás a my Vám s radosťou pomôžeme!

 

PRO-NIK Nitra - ochranné pracovné pomôcky

 

Štúrova 75, 949 01 Nitra

Tel.: +421 905 946 941

E--mail: pronik@pronik.sk

www.pronik.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok