Pripravte svoj automobil na zimu s MOTOROIL-F - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Pripravte svoj automobil na zimu s MOTOROIL-F

dátum pridania: 05.10.18-10:14

Auto treba na zimu dobre pripraviť, aby vás nezradilo práve vtedy, keď ho budete najviac potrebovať. Na čo by ste určite nemali zabudnúť? No predsa na nemrznúcu zmes do chladiča a ostrekovačov alebo môžete zlepšiť vlastnosti paliva. A práve my v MOTOROIL-F vám v tom hravo pomôžeme.

 


Nezabudnite na chladiacu kvapalinu!!!

Chladiaca kvapalina (alebo nemrznúca zmes) má niekoľko úloh. Najdôležitejšou je odvádzanie tepla z bloku motora do chladiča, kde sa prúdením vzduchu ochladzuje. Chladná voda cirkuluje späť do motora, aby ho ochladila. Kvapalina tiež plní úlohu ochrany gumových častí motora, najmä hadíc.

Aby chladiaca kvapalina správne plnila svoju funkciu, musí mať dostatočne nízky bod mrazu a musí tiež obsahovať aditíva, ktoré chránia kovové časti chladiaceho systému pred koróziou a gumené časti pred starnutím a popraskaním. Pri jej zamrznutí hrozí vážne poškodenie motora. Hoci je životnosť tejto tekutiny až štyri roky, nič nenechávajte na náhodu a preverte jej stav. Doplňte si ju v MOTOROIL-F.

Zlepšite vlastnosti paliva vďaka produktom od nás - váš motor sa vám odvďačí

Pridaním aditív do nafty výrazne predĺžite životnosť motoru vo vašom vozidle. Zlepšujú spaľovanie nafty, čo sa v konečnom dôsledku prejaví znížením spotreby. Navyše protikorózna funkcia ochráni palivové čerpadlo pred poškodením a udržuje čistotu vstrekovacích trysiek, čim prispieva k dlhodobej údržbe a predĺženiu životnosti vášho motora a palivového systému, čo oceníte najmä v zimných mesiacoch. Náš zimný Super Diesel Aditív vám v tom hravo pomôže.

Nemáte naftový motor? Nevadí. Myslíme aj na tých, ktorí majú benzínový motor. Vďaka našej ponúkanej Velfobin prísade do benzínu doprajete svojmu motoru to najlepšie čo môžete preň urobiť aj v chladných zimných mesiacoch. Vyberte si Velfobin do benzínu od nás a váš benzínový motor sa vám odvďačí.

Aj prípravok do ostrekovačov treba prekontrolovať!!!

Prípravok do ostrekovačov je predovšetkým v zimných mesiacoch nevyhnutná tekutina. Po palive je to druhá najpoužívanejšia prevádzkové kvapalina. Zašpinené čelné okno bez nej neumyjete. V tomto prípade sa rozhodne nevypláca zbytočne šetriť. Radšej kúpte zmes s nižšou teplotou mrznutia, ako je tá, ktorá môže reálne nastať. Tak neváhajte a doprajte svojmu automobilu kvalitnú zimnú zmes do ostrekovačov u nás.

Bez dobrej škraby sa v zime nezaobídete!!!

Dobrá škrabka by mala mať aspoň dve činné hrany. Prvú, s gumeným britom, ktorá je vhodná na očistenie okna od snehu, resp. jemnej vrstvy námrazy a druhú, vďaka ktorej je možné odstrániť aj hrubšiu vrstvu ľadu. Pre náročných máme aj škrabku na ľad s praktickou rukavicou. Zabudnite na omrznuté prsty a s ľahkosťou zbavte vaše auto námrazy. Už žiadne zmrznuté ruky pri odstraňovaní ľadu z okna!

Najlepším liekom na problémy pri zimnej prevádzke automobilu je samozrejme svedomitá predsezónna príprava. Preto nezahálajte a navštívte našu skvelú predajňu MOTOROIL-F. Pripravte sa na zimu s nami. Tešíme sa na vás.

 

Motorové oleje MOTOROIL-F Nitra

ul. J. Kráľa 31, Nitra

Po - Pi: 8:00 - 17:00

So: zatvorené

Mimo pracovnú dobu v naliehavých prípadoch kontaktujte 0903 561 364

Tel.: 037/650 5862, 0903 561 364
E-mail: 55sf@ba.telecom.sk

www.motoroil-f.bizref.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok