Prijmite pozvanie do hotela DITURIA - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Prijmite pozvanie do hotela DITURIA

dátum pridania: 17.02.14-15:16

V centre Nitry, priamo na základoch bývalého hotela Tatra, presláveného svojimi kulinárskymi špecialitami, vyrástol nádherný, honosný, ale zároveň veľmi príjemný a útulný hotel DITURIA.

 

DITURIA ponúka svojim klientom v reštauračnej, kaviarenskej i tzv. raňajkovej časti noblesné priestory, ktoré sa snúbia s komfortom a eleganciou.

 

Čo nájdete v DITURII

Pred hotelom vás privíta priestranná letná terasa, s príjemným a pohodlným sedením pod obrovskými slnečníkmi, na ktorej sa v podvečerných hodinách grilujú rozličné špeciality na netypickom grile s lávovými kameňmi.

Vo vstupnej hale vás určite ohúri veľkorysosť priestoru, v ktorom je zakomponovaná kaviarenská aj reštauračná časť. Reštaurácia ponúka aj denné menu, vybrať si môžete z dvoch originálnych jedál, pričom kapacita reštaurácia obsiahne približne až 300 ľudí. Reštaurácia je otvorená od 11.00 do 22.00 hod. Bar s kaviarňou sú otvorené od 8.00 do 23.00 hod.

Na poschodí, do ktorého sa dostanete pohodlne výťahom je raňajková časť určená nielen pre hotelových hostí. Na originálne raňajky je pozvaný každý návštevník, ktorý chce pohodlne si vychutnať príjemné ráno spojené s bohatou ponukou bufetových stolov. Na poschodí je zároveň k dispozícii aj priestranná konferenčná miestnosť.

 

Dituria je ideálnym miestom pre organizovanie väčších, či menších rodinných a firemných osláv, akcií, stretnutí.

 

Prečo do DITURIE...

Okrem toho, že novosť a neopakovateľnosť atmosféry hotela DITURIA je jednoznačným pozvaním pre každého hosťa, DITURIA sa môže hrdiť ešte jedným podstatným faktom, a to menom šéfkuchára Ľubomíra Herka, ktorý je zárukou viac než 100 % kvality a spokojnosti.

 

Originálne menu DITURIE

Gastronómia reštaurácia hotela DITURIA je vskutku pestrá. Výber chutných jedál je široký.U

V ponuke je široká paleta rôznych špecialít, ktorým dáva šéfkuchár Ľubomír Herko vlastnú pečať kvality. Zaujímavosťou je, že sa neponúka bravčové mäso. Ponuka mäsitých jedál je však veľmi bohatá, nájdete tu rozličné druhy rýb, diviny, kačacie, teľacie, jahňacie i kuracie a králičie mäso...Samozrejmosťou sú polievky, predjedlá, cestoviny, rôzne originálne dezerty.

Všetky produkty sú dodávané len čerstvé od tých najlepších dodávateľov.

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok