Predstavujeme Váš svet dovoleniek - FR - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Predstavujeme Váš svet dovoleniek - FRIENDS TRAVEL

dátum pridania: 10.12.10-11:33

Friends travel ponúka zájazdy do celého sveta od množstva cestovných kancelárií. Široký výber dovoleniek. Ponuka zahŕňa pobyty pri mori, poznávacie zájazdy, exotika, lyzovačka, first moment, last minute...

Friends travel je autorizovaným predajcom dovoleniek od viacerých renomovaných cestovných kancelárií pôsobiacich na našom trhu, medzi ktoré patria napríklad Satur, Medina, Kartago, Hydrotour, Globtour a množstvo ďalších.

Vybraný zájazd si môžete priamo u nás objednať a zakúpiť za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd realizuje.

Na stránke  friendstravel.sk si tak môžete na jednom mieste vybrať svoju dovolenku z neustále aktualizovanej ponuky katalógových a last minute zájazdov v prehľadnej, jednoduchej forme. Našou snahou je šetriť Váš čas, ktorý by ste strávili pri vyhľadávaní zájazdov v rôznych katalógoch jednotlivých cestovných kancelárií a agentúr.

Medzi naše hlavné výhody patria:

Cena - za zájazd zaplatíte presne toľko, koľko by ste zaplatili v cestovnej kancelárii.

Ľahko dostupné informácie – na každý zájazd a destináciu sa môžete informovať prostredníctvom telefonátu, alebo mailom.

Nákup z pohodlia vášho domova – ponuku zájazdov máte možnosť pozerať a porovnávať 24 hodín denne, 7 dní v týždni z pohodlia domova.

Šetrenie času – nepotrebujete chodiť po jednotlivých cestovných kanceláriach, aby ste našli svoju dovolenku. Všetky zájazdy máte na jednom mieste.


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok