Predstavujeme CA Lagúna Travel - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Predstavujeme CA Lagúna Travel

dátum pridania: 15.03.10-12:21

Cestovná agentúra Laguna travel spolupracuje s viac ako 30 renomovanými cestovnými kanceláriami (vrátane zahraničných), čím umožňuje svojim zákazníkom výber zo širokej ponuky pobytových a poznávacích zájazdov.

Ľahký prístup k desiatkam atraktívnych destinácií na jednom predajnom mieste je z hľadiska úspory času pre záujemcov nespornou výhodou: Zároveň zaručujeme, že ceny a podmienky predaja nami sprostredkovaných zájazdov sú rovnaké ako u partnerských CK, ktoré dané zájazdy organizujú.

Spokojnosť a dôveru klienta považuje kolektív CA Laguna travel za kľúčové. Náš profesionálny prístup a spoľahlivosť smerujú k naplneniu tohto cieľa. Je v našom najvyššom záujme, aby ste si pobyt vychutnali naplno a bez starostí. Dôležitým predpokladom pre spokojnosť s vytúženou dovolenkou je jej správny výber, ktorý by mal v čo najvyššej miere korešpondovať s vašimi predstavami a finančnými nárokmi. Pri každom zákazníkovi preto kladieme dôraz na dosiahnutie optimálneho pomeru medzi kvalitou služieb a výslednou cenou zájazdu. Naši zamestnanci vám ochotne pomôžu zorientovať sa v bohatej ponuke dovoleniek a poradia vám pri rozhodovaní. Prídťe nás navštíviť a presvedčíte sa, že vaša cesta k moru oddychu vedie cez Lagúnu!

Kolektív CA Laguna travel

Kontakt:

CA Lagúna travel
Štefániková 15
Nitra 94901
Tel.: 037/6512381, 090542712
Email: lagunatravel@lagunatravel.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok