Predstavujeme CA CORA - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Predstavujeme CA CORA

dátum pridania: 26.03.10-13:59

Cestovná agentúra CORA pôsobí v Nitre od roku 2002 a ponúka svojim klientom pobytové, poznávacie a exotické zájazdy, letenky, cestovné poistenie a profesionálne poradenstvo v danej oblasti.

Na báze spolupráce s renomovanými cestovnými kanceláriami pôsobiacimi na Slovensku, v Rakúsku, v Nemecku i  Čechách, Vám ponúka produkty svojich obchodných partnerov, pomáha sa  zorientovať vo svete dovoleniek , či už sa jedná o pobyty s vlastnou, leteckou alebo autobusovou dopravou .Samozrejmosťou je, že u nás zakúpený pobyt je v cenovej relácii ako u organizátora zájazdu.

GARANTUJEME VÁM CENY – first moment, AKCIE, last minute, skupinové zľavy, vernostné zľavy vždy za ceny, akú by ste zaplatili u organizátora zájazdu.

GARANTUJEM VÁM – že zájazdy, ktoré si u nás zakúpite sú poistené voči insolventnosti v súlade so zákonom v podnikaní cestovných kancelárií a agentúr.Každoročne navštevujeme ponúkané kapacity v rámci študijných ciest, aby sme Vám mohli čo najlepšie a najvernejšie poradiť pri výbere Vašej dovolenky.

Budeme radi ak si vyberiete pri výbere dovolenky práve nás, sme tu pre Vás

S úctou

Kolektív CA CORA

Kontakt:

CA CORA
Štefánikova 11
949 01 Nitra
Tel. č.: 037/741 11 97
Email: ca.cora@stonline.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok