Predajňa obuvi Čierna Ovca Nitra - Nebuď ov - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Predajňa obuvi Čierna Ovca Nitra - Nebuď ovca, nenos to, čo každý

dátum pridania: 01.12.15-12:02

Chcete byť výnimočný a vytŕčať z davu? Tak potom neváhajte a navštívte obuv Čierna Ovca v Nitre, kde si zaručene vyberiete zo širokého sortimentu štýlových značiek.

Obuv Čierna Ovca v Nitre

Čierna ovca je malý obchodík s obuvou, ktorý sídli na Mostnej v Nitre. S obľubou ho navštevujú zákazníci, ktorí milujú štýlovú obuv. V našej predajni si môžete vybrať z pestrej ponuky dámskych aj pánskych značiek obuvi, ako napríklad HEYDUDE, PALLADIUM, SPLENDIX a z rôznych iných štýlových značiek.

predajňa obuvi čierna ovca

HEYDUDE – obuj sa do ľahkosti

Z jednou štýlových značiek obuvi, ktorú si môžete u nás zakúpiť, je značka HEYDUDE. Tieto jedinečné topánky boli navrhnuté a vyrobené ako najľahšie topánky na trhu a pritom spĺňajú najvyšší štandard pohodlnosti vôbec a sú oveľa ľahšie, než sa zdá. Výrobcovia týchto topánok pre Vás stvorili nemožné. Anatómia + ľahkosť + pohodlnosť, to všetko spĺňajú topánky od značky HEYDUDE. Zaži nebíčko na nožičke, a obuj sa aj ty do svojich HEYDUDE.
heydude damskeheydude pánske

Ďalšie štýlové značky

Keď nás navštívite, môžete sa tešiť na ponuku ďalších štýlových značiek ako INKKAS – sú to ručne tkané topánky z Južnej Ameriky, ktoré vás očaria svojou farebnosťou. Pre štýlových pánov a moderné ženy máme značku PALLADIUM, ktorá už v roku 1921 vyrábala obuv tejto značky pre francúzsku légiu.

štýlové topánky nitra

Budete tak nosiť históriu na vašich nohách! V našej pestrej ponuke nemôže tiež chýbať značka KangaROOS. Táto značka vyvinula ROOSTEX membránu, ktorá odpudzuje vodu, vietor a vytvára príjemnú klímu pre vaše nohy. Vďaka týmto topánkam zostanú Vaše nohy v teple a v suchu po celý rok. Pre milovníkov slovenských značiek máme v ponuke značku SPLENDIX, ak ju ešte nepoznáte, tak je najvyšší čas sa s ňou zoznámiť v obuvi Čierna Ovca.

INKKASSPLENDIX

KangaROOSPALLADIUM

Otváracie hodiny

Nebuď ovca! Nenos to, čo každý a príď nás navštíviť do našej predajne v nasledovných hodinách:

Po - Pi: 9:00 - 18:00

So: 9:00 - 13:00

 

Predajňa obuvi Čierna Ovca Nitra

Mostná 19, 949 01 Nitra

 

Tel.: +421 917 886 221

Email: tana@dudeshoes.sk

 

www.ciernaovca.eu

Nájdete nás aj na Facebooku:

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok