Práčovne a čistiarne Nitra - žiarivá čis - Služby a rôzne | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Služby a rôzne v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Práčovne a čistiarne Nitra - žiarivá čistota, tradícia a profesionálne služby

dátum pridania: 02.07.19-13:22

Práčovňa a čistiareň Nitra ponúka svojim zákazníkom bohaté skúsenosti vďaka dlhoročnej praxi. Na trhu pôsobíme od roku 1993 a neustále sa vyvíjame a modernizujeme. Patríme medzi najväčšie práčovne a čistiarne na Slovensku.

Moderné čistiace technológie, ktoré vám zaručia čistotu

Od začiatku je našou prioritou vysoká kvalita služieb, ktorú dokazuje certifikát kvality ISO 9001. Sme garantovaným dodávateľom Zväzu hotelierov SR. Disponujeme modernou technológiou, šetrnou k bielizni, odevom a kožušinám, ktorá pozostáva z tunelových pracích liniek, sušičov, veľkých a menších pračiek, žehličov, čistiacich strojov atď.

práčovne a čistiarne pač nitra

Používame len kvalitné ekologické pracie prostriedky, napr. Ariel a iné produkty od renomovaných firiem. Dlhú životnosť bielizne dosahujeme používaním bezchlórovej technológie prania.

práčovne a čistiarne pač nitrapráčovne a čistiarne pač nitra

Ponuka služieb

Okrem základných služieb prania a čistenia, ponúkame tiež prenájom a leasing bielizne hotelom, reštauráciám, nemocniciam. Každý zákazník má možnosť výberu kvality materiálu a rozmerov podľa vlastných požiadaviek. Poškodené kusy priebežne vymieňame a dopĺňame. Bielizeň dopravujeme v kontajneroch vlastnými vozidlami až k zákazníkovi. Ako jediní na Slovensku disponujeme špeciálnou technológiou čistenia koží a kožušín tzv. „pilinovaním“, ktorá je k materiálom oveľa šetrnejšia ako klasické čistenie v rozpúšťadlách a sme jediní na Slovensku, kto tento čistiaci stroj vlastní.

práčovne a čistiarne pač nitra

Naše obchodné oddelenie neponúka svojim zákazníkom iba pracie a čistiace produkty firiem, ako je Procter & Gamble, Seitz, ale aj poradenstvo v oblasti technológie prania a čistenia. Komplexnosť našich služieb dopĺňa likvidácia nebezpečných odpadov, vznikajúcich v procesoch čistenia, ktoré ekologicky regenerujeme. Zregenerované rozpúšťadlá sú vhodné na ďalšie použitie.

práčovne a čistiarne pač nitrapráčovne a čistiarne pač nitra

Hotely a reštaurácie

Pre každú reštauráciu a hotel je mimoriadne dôležitá kvalitne vypraná a vyžehlená bielizeň, pretože je súčasťou prvého dojmu, ktorý nadobudne zákazník pri vstupe do objektu. Okrem zabezpečenia tejto prvotnej požiadavky, ponúkame službu prenájmu, leasingu a výpožičky bielizne.

Práčovne a čistiarne PAČ Nitra

Nemocnice

Pranie nemocničnej bielizne je mimoriadne náročné na technológiu, pretože je potrebné vyprať veľa rôznych druhov ťažkých znečistení. Mnohé práčovne používajú agresívne spôsoby prania na báze chlóru, ktoré ale bielizeň nadmerne zaťažujú a znižujú jej životnosť. My sme pranie v chlórových prípravkoch vylúčili.

Práčovne a čistiarne PAČ Nitra

Školy a internáty

Ponúkame aj prenájom bielizne, prípadne výpožičku počas využívania internátu v období prázdnin ako hotela. Všetka bielizeň je pri praní dezinfikovaná.

Práčovne a čistiarne PAČ Nitra

Rohože a koberce

Ponúkame rôzne druhy rohoží interiérových aj exteriérových od popredného výrobcu Milliken. Rohože podľa záujmu zákazníka vymieňame v pravidelných intervaloch a zabezpečujeme tak neustálu čistotu vstupných priestorov. Podľa požiadaviek zákazníka zabezpečujeme rohože v rôznofarebných prevedeniach, s logom, podľa konkrétnych požiadaviek. Rohože je možné si aj kúpiť a následne Vám zabezpečíme starostlivosť vlastnými kapacitami. 

práčovne a čistiarne pač nitra

Pracovné odevy

Postaráme sa o dokonalú čistotu pracovných odevov Vašich zamestnancov, bez ohľadu na to, či pracujú v potravinárstve, poľnohospodárstve alebo v ťažkom priemysle. Zvolíme najvhodnejšiu technológiu prania alebo čistenia, podľa druhu znečistenia odevov. Zaručujeme najšetrnejšiu technológiu.

 

 

Zberné miesta

Priemyselná ul. :

037 / 6924227

Po-Pi 8:00-17:00

 

Štefánikova tr.:

037 / 6525883   

Po-Pi  8:30-12:00 12:30-17:00

 

Výstavná ul.:

037 / 7333431 

Po-Pi 9:00-12:00 12:30-17:30

 

 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Práčovne a čistiarne Nitra

Priemyselná ul. 9, 949 01 Nitra

Tel.: 037/692 42 01

E-mail: pacnitra@pacnitra.sk

www.pracovneacistiarne.mojanitra.sk

www.pacnitra.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok