Pozvánka na odbornú prednášku s lekárom, výskum - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Pozvánka na odbornú prednášku s lekárom, výskumníkom a vedcom Dr. Nagyom

dátum pridania: 06.10.15-13:37

Srdečne vás pozývame na lekársku prednášku s odborníkom Dr. Nagyom. Príďte už 7.10. do budovy Mediahaus a spýtajte sa, čo vás zaujíma. Tešíme sa na vás!

Lavylites

Lavylites je produkt na 100% prírodnej báze s nanotechnológiou, ktorý mimoriadne pôsobí pri obnove nášho zdravia. Je to svetový unikát z Maďarska, ktorý je klinicky aj medicínsky testovaný s úžasnou účinnosťou - má niekoľko desiatok tisíc pozitívnych skúseností. Cieľom bolo vytvoriť širokospektrálny produkt, ktorého technológia výroby s mimoriadnym účinkom sa radikálne líši od doteraz známych spôsobov výroby. Lavylites taktiež prináša prelom v liečbe popálenín. Nanotechnológia pôsobí ihneď - bez čakania, tlmí bolesť, zabíja vírusy, baktérie či plesne.

Odborná prednáška

7.10. o 17:00 sa v budove Mediahaus uskutoční odborná prednáška s Dr. Nagyom - výskumníkom, lekárom a vedcom, na ktorú vás všetkých srdečne pozývame. Príďte sa dozvedieť niečo nové o produktoch Lavylites a ich správnom používaní. Presvedčte sa sami o tom, že produkty Lavylites dokážu vyriešiť vaše zdravotné problémy, s ktorými sa už dlho trápite.

Tešíme sa na vás!

lavylites prenáška nitra


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok