Pokládka a renovácia parkiet Ď - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Pokládka a renovácia parkiet Ďureje Nitra - parkety značky ROLLO

dátum pridania: 16.12.15-09:25

Sú Vaše parkety staré, bez lesku a života? Nechajte si poradiť od nášho profesionálneho tímu firmy Ďureje parkety Nitra, ktorý Vám zabezpečí brúsenie a renováciu starých parkiet. Vášmu domovu tak navrátime život a lesk!

Riešenie v každej situácii

Podlahové krytiny a parkety sú najnamáhanejšou časťou interiéru, ktorá je náchylná na rýchle opotrebovanie. Každý deň sa po nich prechádzame, či už obutý, alebo naboso. Dávame im zabrať od rána do večera. Preto je len pochopiteľné, keď časom stratia svoj lesk a život. To však neznamená, že musíte zvažovať o kúpe nových! Ďureje parkety Nitra majú pre Vás riešenie aj v tejto situácii.

Ďureje parkety Nita

Najlepšia starostlivosť o Vaše parkety

Každá renovácia parkiet sa začína ich brúsením. Je to najdôležitejšia súčasť, bez ktorej by bola akákoľvek následná renovácia úplne zbytočná. Ďureje parkety Nitra pritom využíva moderné technológie, ktoré zabezpečia tú najlepšiu starostlivosť pre Vaše podlahy. Zabezpečujeme brúsenie od najjemnejšieho až po to najhrubšie. 

Ďureje parkety Nitra

Renovácia, ktorá zaručí spokojnosť na dlhé roky

Až po dôkladnom obrúsení parkiet sa môže pristúpiť k ich následnej celkovej renovácii. K nej patrí predovšetkým tlmenie parkiet a ich lakovanie, ktoré im vráti naspäť ich pôvodný lesk a život. Vy si tak znovu môžete užívať príjemné prostredie vlastného bývania po dlhé roky. Sme distribútorom chémie Murexin a iných potrieb a chémie pre podlahárov.

Ďureje parkety Nitra

Renovácia a brúsenie Vašich podláh!

ROLLO parkety Nitra

Tichá 7, 949 01 Nitra 

Tel.: 0905 442 236

E-mail: rollo@rollo.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok