PKO Nitra - svadba ako z rozprávky - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

PKO Nitra - svadba ako z rozprávky

dátum pridania: 24.11.15-10:29

Uvažujete nad svadbou a hľadáte vhodný priestor? Vyberte si pre tento veľký krok Park kultúry a oddychu Nitra. V PKO Nitra Vám ponúkneme všetko, od veľkého počtu miest pre Vašich hostí, až po profesionálnu výzdobu.

Estrádna veľká sála

Park kultúry a oddychu v Nitre ponúka snúbencom elegantnú a rozľahlú estrádnu sálu PKO na oslávenie ich zväzku spolu s hosťami. Estrádna hala bola po rekonštrukcii spustená do prevádzky v roku 2001.

PKO Nitra

Celková rozloha sály je cca 2500 m2. Nezáleží na tom, či plánujete malú alebo veľkú svadbu, v PKO Vám vyjdeme v ústrety. Nie je pre nás žiadny problém zorganizovať Vám svadbu do 100, ale i nad 100 ľudí.

pko nitrapko nitra

Malá sála

Priestory malej sály sa nachádzajú na poschodí a sú vhodné pri organizovaní menšej svadby s kapacitou od 30 do 100 hostí. Ponúkame kompletné gastronomické a aranžérske služby s moznosťou prinesenia si vlastných alkoholických a nealkoholických nápojov a múčnikov. K svadobnej ponuke patrí i možnosť ubytovania svadobných hostí v našom Penzióne PKO so zľavou na ubytovanie.

pko nitrapko nitra

Vybavenie na vysokej úrovni

Celá budova Parku kultúry a oddychu je ozvučená na vysokej úrovni a má vlastnú hudobnú aparatúru. V celej hlavnej sále sú nainštalované ozvučenie, dataprojektor, mikrofóny, plátno. Mladomanželia teda nebudú mať problém ani s premietaním spoločných fotografií či prehrávaním videí.

PKO Nitra

Samotná estrádna hala PKO pozostáva z foyeru s vestibulom, šatní a služby Vám posyktne aj samostatný bar. Samostatná veľkokapacitná kuchyňa je plne vybavená pre prípravu teplých a studených jedál podľa Vášho výberu.

PKO Nitra

Dokonalý servis

Na Vašu svadbu zabezpečíme aj rauty, švédske či nápojové stoly. Zo sály je priamy prechod na I. poschodie budovy, ktoré je riešené priamym výhľadom do sály a na javisko. Budova sa okrem svadieb využíva aj na koncerty, plesy, reprezentačné akcie firiem či promócie.

pko nitrapko nitra

Pre Vašu svadbu pripravíme svadobnú hostinu podľa Vášho želania, a vôbec nezáleží na tom, či bude Vašich hostí 50 alebo 800. Stačí, aby ste si vybrali miestnosť, o jej výzdobu sa postaráme. K dispozícií máte veľkú sálu, galérie a reštaurácie. Po svadobnej hostine si môžete oddýchnuť v našom penzióne.

pko nitrapko ntira 

Aby sme Vám mohli poskytnúť čo najlepšie služby, objednajte si svoju svadbu čo najskôr.

Park kultúry a oddychu, estrádna hala Nitra

J. Kráľa 4, 949 01 Nitra

Non-stop tel.: 037/7413 046
Mob. (do 20:00): 0903 211 829
E-mail: pko@mail.t-com.sk, pkonitra@pkonitra.sk

www.pkonitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok