PizzaNitra - Vyskladaj si vlastnú pizzu - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

PizzaNitra - Vyskladaj si vlastnú pizzu

dátum pridania: 22.03.17-09:17

Pizza Nitra ponúka rafinovaný spôsob, ako si vychutnať jedlo tohto talianskeho pôvodu. Je len na vás, ako ďaleko popustíte uzdu svojej fantázii.

Čím sa odlišujeme od ostatných?

Od ostatných donáškových služieb sa odlišujeme tým, že svojim zákazníkom ponúkame možnosť vytvoriť si vlastnú pizzu. Ak sa zaregistrujete na našej webovej stránke, automaticky získate kupón v hodnote 2€, ktorý budete môcť využiť po objednaní tovaru. K dispozícii máme aj vernostný program, vďaka ktorému od nás získate zľavu do 15%. Samozrejmosťou je zasielanie SMS správ o cene objednávky.

Pizza Nitra

K dispozícii máme prepracovanú službu pre registrovaných a prihlásených používateľov s názvom Pizza Progress Bar. Na webe vedľa loga môžete sledovať stav vašej objednávky v reálnom čase. Tým pádom budete vedieť, kedy je vaša pizza v peci, alebo či je už na ceste (o tom vás budeme informovať aj prostredníctvom textovej správy).

 Pizza Nitra

Mobilná aplikácia

Nikdy nebolo jednoduchšie objednať si pizzu v Nitre! Ako prví v Nitre vám ponúkame možnosť objednať si pizzu jednoducho a rýchlo prostredníctvom aplikácie na Google play. Registrovaní užívatelia si dokonca môžu pridať svoje pizze medzi obľúbené, čo prispeje k rýchlosti ďalšej objednávky.

Pizza Nitra

Vyskladaj si vlastnú pizzu

V našej ponuke nenájdete klasické druhy pizze, na aké ste zvyknutí. Ponúkame vám jedinečný spôsob, ako ulahodiť chuťovým pohárikom. Iba u nás máte možnosť vyskladať si vlastnú pizzu - počnúc veľkosťou, výberom cesta, syrov, dresingov a rôznych druhov mäsa či zeleniny. Môžete tak uplatniť kreativitu vo všetkých smeroch. Práve vďaka tomu bude vaša pizza v konečnom výsledku originálnym kulinárskym dielom.

Pizza Nitra

Výrobky zo špaldovej múky

U nás si môžete objednať zdravú pizzu zo špaldovej múky. Špalda je prastará plodina, ktorá nebola nikdy umelo šľachtená. Práve vďaka tomu si zachovala svoju chutnosť a cenné nutričné vlastnosti. V PizzaNitra vám okrem špaldovej pizze ponúkame:

  • špaldové štangle cesnakové,

  • špaldové štangle sezamové,

  • špaldové štangle makové.

PizzaNitra

Donášková služba

Samozrejmosťou je donáška objednaného tovaru priamo k vám domov. Pre obyvateľov Nitry je stanovená cena 0,50€. Ceny donášky do okolitých obcí nájdete na našej webovej stránke

Obedové menu

V čase od 10.00 do 14.00 máte na výber zo 4 jedál: pizza, šalát, cestoviny a mäsité jedlo, 2-3x do týždňa ryba. Každý deň čerstvá polievka v ponuke (čerstvé suroviny overení dodávatelia mäso, ryby)
Možnosť si dať doručiť obed, alebo si ho vyzdvihnúť priamo v Pizza Nitra po objednaní. Cena obedového menu je od 3,80 € a v rámci NR je donáška a balné zdarma.
 

Otváracie hodiny

Sme vám k dispozícii od pondelka do nedele, v čase od 10:00 hod. až do 22:00 hod. V piatok a v sobotu prijímame objednávky až do 23:00 hod.

Pizza Nitra

 Vyskladaj si vlastnú pizzu!

 

 

PizzaNitra

Čajkovského 2 ubytovňa

949 11 Nitra

 

Tel.: 0948 606 508

E-mail: kontakt@pizzanitra.sk

 

www.pizzanitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok