PizzaNitra otvára svoju reštauráciu - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

PizzaNitra otvára svoju reštauráciu

dátum pridania: 02.05.19-12:01

Pizza Nitra patrí v súčasnosti medzi obľúbené donáškové služby. Vďaka veľkej priazni a množstvu spokojných zákazníkov sa rozhodla otvoriť svoju vlastnú reštauráciu.

Čím sa odlišujeme od ostatných?

PizzaNitra patrí k obľúbeným donáškovým službám aj vďaka tomu, že svojim zákazníkom ponúka možnosť vytvoriť si vlastnú pizzu. Vďaka obľube špecialít sa PizzaNitra rozhodla otvoriť aj reštauráciu, v ktorej si zákazníci budú môcť jedlá vychutnať v príjemnom prostredí.

Reštaurácia PizzaNitra

 

Obedové menu

V novootvorenej reštaurácii na Vás čaká chutné obedové menu, v rámci ktorého si môžete vybrať zo 4 jedál: pizza, šalát, cestoviny a mäsité jedlo, 2-3x do týždňa ryba. Každý deň čerstvá polievka v ponuke (čerstvé suroviny overení dodávatelia mäso, ryby).
Možnosť si dať doručiť obed, alebo si ho vyzdvihnúť priamo v Pizza Nitra po objednaní. Cena obedového menu je od 3,80 € a v rámci NR je donáška a balné zdarma. Obedové menu je v ponuke v čase od 10.00 do 14.00 h.

Aktuálne obedové menu nájdete TU

 Reštaurácia Pizza Nitra obedové menu

 

Posedenie s priateľmi

Naša nová reštaurácia ponúka priestor, kde si budete môcť našu skvelú pizzu vychutnať v spoločnosti Vašich priateľov. Chutný obed či večeru si môžete dopriať u nás. Garantujeme Vám výborné jedlá, ku ktorým sa hodí osviežujúce čapované pivko. Každý mesiac máme pre Vás na pípe pripravené iné špeciálne čapované pivo.

 Reštaurácia PizzaNitra

Akcie v Reštaurácii PizzaNitra

Reštaurácia PizzaNitra Vám počas víkendov ponúka možnosť využitia našich priestorov na spoločenské akcie a uzavreté spoločnosti. Samozrejmosťou sú špeciality z našej ponuky.

 

Vyskladaj si vlastnú pizzu

V našej ponuke nenájdete klasické druhy pizze, na aké ste zvyknutí. Ponúkame vám jedinečný spôsob, ako ulahodiť chuťovým pohárikom. Iba u nás máte možnosť vyskladať si vlastnú pizzu - počnúc veľkosťou, výberom cesta, syrov, dresingov a rôznych druhov mäsa či zeleniny. Môžete tak uplatniť kreativitu vo všetkých smeroch. Práve vďaka tomu bude vaša pizza v konečnom výsledku originálnym kulinárskym dielom.

 

Reštaurácia PizzaNitra

 

Výrobky zo špaldovej múky

U nás si môžete objednať zdravú pizzu zo špaldovej múky. Špalda je prastará plodina, ktorá nebola nikdy umelo šľachtená. Práve vďaka tomu si zachovala svoju chutnosť a cenné nutričné vlastnosti. V PizzaNitra vám okrem špaldovej pizze ponúkame:

  •  špaldové štangle cesnakové,
  • špaldové štangle sezamové,
  • špaldové štangle makové.

 

Reštaurácia PizzaNitra

Mobilná aplikácia

Ako prví v Nitre vám ponúkame možnosť objednať si pizzu jednoducho a rýchlo prostredníctvom aplikácie na Google play. Registrovaní užívatelia si dokonca môžu pridať svoje pizze medzi obľúbené, čo prispeje k rýchlosti ďalšej objednávky.

 

Reštaurácia PizzaNitra mobilná aplikácia jednoduché objednanie

Donášková služba

Samozrejmosťou je donáška objednaného tovaru priamo k vám domov. Pre obyvateľov Nitry je stanovená cena 0,50€. Ceny donášky do okolitých obcí nájdete na našej webovej stránke

 

Reštaurácia PizzaNitra

 

 

Vyskladaj si vlastnú pizzu!

 

 Reštaurácia PizzaNitra

Čajkovského 2 ubytovňa

949 11 Nitra
Tel.: 0948 606 508

E-mail: kontakt@pizzanitra.sk

Otváracie hodiny:
Po - Ne: 10:00 - 22:00
Pi - So: 10:00 - 23:00

www.pizzanitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok