Penzión** KOŠÚTKA - Hriňová - Ideálne - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Penzión** KOŠÚTKA - Hriňová - Ideálne miesto pre Váš oddych.

dátum pridania: 26.11.12-16:23

Novootvorený penzión sa nachádza v lyžiarskom stredisku Košútka pri Hriňovej. So 17-timi izbami má celkovú kapacitu 60 postelí. Ideálne miesto nielen pre rodinné dovolenky, ale aj pre skupiny, školské výlety, firemné a rodinné akcie.

Každá izba v penzióne má vlastnů kúpeľňu, WC, televíziu a tiež samostatný balkón. Dvojlôžkové izby sú vybavené manželskou posteľou. V niektorých je aj poschodová posteľ, ako prístelka pre deti. Rodinné izby majú spoločnú predsieň, z ktorej sa vchádza do dvoch samostatných spální.

 


V našej reštaurácii s domácou kuchyňou Vám zabezpečíme celodenné stravovanie podľa Vašich požiadaviek. K reštaurácii patrí aj obrovská terasa s nádherným výhľadom na okolité lesy a vrchy. Naši hostia môžu využiť aj spoločenskú miestnosť, ktorá zároveň slúži aj ako učebňa. V budove penziónu je dostupný internet cez Wi-Fi zdarma. Parkovať môžete rovno pred budovou penziónu.
V bližšom okolí je wellness centrum, bowling, tenisové kurty a viacero barov a reštaurácií..

 

Penzión Košútka je ideálne miesto pre rodinné oslavy. Chutná domáca kuchyňa a milý vyškolený personál Vám zaručí, že si tieto oslavy skutočne užijete.
Podľa dohody Vám zabezpečíme nielen chutné menu a ubytovanie, ale aj rôzne služby, ako výzdoba miestností, ozdoba stolovania, hudobné služby (kapela, DJ...), programy (folklórny program, iluzionista show, ukážka tancov...)Môžete si vybrať z vopred pripravených balíčkov, samozrejme akceptujeme aj individuálne požiadavky.
Pripravené balíčky:

  • Ponuka na svadbu I.
  • Ponuka na svadbu II.
  • Ponuka na svadbu III.
  • Slávnostné posedenie s večerou (3 chodové menu)
  • Slávnostné posedenie s večerou s bufetovým stolom all inclusive
  • Rodinný obed (3 chodové menu)
  • Rodinný obed s bufetovým stolom all inclusive
  • Kary

 

Náš penzión je taktiež ideálnym miestom pre organizovanie firemných pobytov do 50 osôb. Ľahká dostupnosť a pritom idylické okolie. Priľahlé lesy tvoria vhodný priestor pre firemné školenia, „team buildingové“ aktivity, „forest meetingy“ atď.


Ubytovanie na úrovni trojhviezdičkového hotela, veľká reštaurácia (ktorú Vám môžeme v prípade potreby výhradne rezervovať pre Vašu skupinu) s letnou terasou, menšia spoločenská miestnosť, ktorá môže slúžiť aj ako učebňa. Ohnisko je vhodné pre príjemné strávenie večerných chvíľ s opekaním, s BBQ party atď. Okolie penziónu je vhodné pre rôzne športové aktivity, ktoré spestria pobyt Vašej firmy na Košútke. V prípade záujmu Vám zabezpečíme aj inštruktorov a trénerov k Vašej akcii.
Referencie:

 

SKI Centrum KOŠÚTKA, s.r.o.

Slanec 847
962 05 HRIŇOVÁ

0905 773 344 (SK, EN, HU)
 poslať článok mailom  vytlačiť článok