Penzión Hastrman v Riečke - ubytovanie aj - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Penzión Hastrman v Riečke - ubytovanie aj pre náročnejšiu klientelu

dátum pridania: 18.12.14-12:25

Lyžiarska sezóna je v plnom prúde! Ak sa aj vy chystáte na lyžovačku, napr. na Králiky, ubytujte sa v našom Penzióne Hastrman v Riečke, ktorý sa nachádza len 5 km od tohto lyžiarskeho strediska. Kvalitné služby uspokoja potreby aj tých náročnejších klientov.

Penzión Hastrman v Riečke

Penzión Hastrman s kapacitou 20 hostí poskytuje príjemné ubytovanie a svojim vybavením uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Nachádza sa 5 km od lyžiarskeho strediska Králiky (stredisko s najdlhšou lyžiarskou sezónou s umelým zasnežovaním) a v okruhu do 10 km je aj Šachtička, Malachov, Selce či Tajov. Pre hostí sú k dispozícii 4 dvojposteľové izby (2 izby majú balkón) a 3 apartmány. Každá izba má svoju kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, farebný televízor so satelitným príjmom, WIFI pripojenie. K dispozícii je aj detská postieľka pre rodinu s malými deťmi. V lete je k dispozícii terasa s grilom. Hostia si môžu k ubytovaniu doobjednať raňajky a prípadné ďašie jedlá su zabezpečené cateringovou spoločnosťou. V celom penzióne platí zákaz fajčenia.

Penzión Hastrman v RiečkePenzión Hastrman v Riečke

Penzión Hastrman v RiečkePenzión Hastrman v Riečke

Penzión Hastrman v Riečke -  ubytovanie

Naši hostia majú na výber zo 4 dvojposteľových izieb a 3 apartmánov (Hastrman, Rosnička, Rusalka).

Apartmán Hastrman sa nachádza na poschodí a má kuchynku, balkón, spálňu, obývaciu izbu, chodbu so skriňou a vlastnou kúpeľňou. Kapacita: 2 postele + 2 prístelky. V spálni sa nachádza manželská posteľ, skrinky, dekorácie, nočné stolíky s lampami a balkón. V obývacej izbe sa nachádza pohodlný gauč, stolík, skrinky, televízor. Po roztiahnutí gauč slúži ako prístelka pre dve osoby. Kuchynka je súčasťou obývacej izby a je plne zariadená. Nachádza sa tu stôl a stoličky. Súčasťou apartmánu je aj priestranný balkón, ktorý má vchod zo spálne aj z obývacej izby.

Penzión Hastrman v Riečke

Apartmán Rosnička e ladený v pozitívnych zelených farbách. Nachádza sa na prízemí a tvorí ho spáľňa, obývačka, chodba s roll-doorom a kúpeľňa. Kapacita: 2 postele + 1 prístelka. V spálni sa nachádza manželská posteľ, stolík, stoličky, skrinky, dekorácie, nástenné hodiny, nočné lampy a nočné stolíky. V obývacej izbe sa nachádza pohodlný gauč, skrinky, stolík a televízor. Po roztiahnutí gauč slúži ako prístelka.

Penzión Hastrman v Riečke

Apartmán Rusalka je ladený do pastelovo červenej farby. Nachádza sa na prízemí penziónu Hastrman a tvorí ho spáľňa, obývačka, kuchynka, chodba s veľkým rolldoorom a kúpelňa. Kapacita: 2 postele + 1 prístelka. V spálni sa nachádza manželská posteľ, ktorá sa dá rozdeliť na dve osobitné postele, skrinky, dekorácie, nočné stolíky s lampami. V obývacej izbe sa nachádza pohodlný gauč, stolík, skrinky, televízor. Po roztiahnutí gauč slúži ako prístelka. Kuchynka je súčasťou obývacej izby a je plne zariadená. Nachádza sa tu stôl a stoličky. Chodba má veľký rolldoor s úložným priestorom. Kúpeľňa je taktiež ladená vo farbách apartmánu a nachádza sa tu sprchový kút, WC a umývadlo.

Penzión Hastrman v Riečke

Penzión Hastrman v Riečke - salónik pre usporiadanie akcií

Na prízemí Penziónu Hastrman sa nachádza salónik s barom . Je ideálny aj na oslavy narodenín a výročí, firemné akcie, semináre, či priateľské posedenia pri krbe. Má kapacitu 35 osôb. V salóniku sa nachádza veľkoplošný televízor, krb a spoločenské hry.

penzión hastrman v riečkepenzión hastrman v riečke

penzión hastrman v riečke

Penzión Hastrman v Riečke - tematicky ladené pobyty

Náš Penzión Hastrman ponúka, okrem iného, aj tematicky ladené pobyty, ako napr. Vianočný rodinný pobyt, Cykloturistika s Hastrmanom, Keramická dielnička, Výlety v túlavých topánkach. Viac si o nich môžete prečítať TU!

Penzión Hastrman v Riečke - lyžovanie s inštruktorom

Penzión Hastrman Vám zabezpečí lyžovačku s certifikovanými inštruktormi vo výukových stupňoch:

  • Lyžiarske základy, zvládnutie lyžiarskeho vleku

  • Bezpečné zlyžovanie zjazdovky ľahkej náročnosti

  • Bezpečné zlyžovanie zjazdovky strednej náročnosti

  • Zjazd po náročnejších zjazdovkách a vylepšenie techniky

  • Freeride a zjazd mimo zjazdoviek

Penzión Hastrman v Riečke - cenník

Aktuálny platný cenník služieb a ubytovania Penziónu Hastrman v Riečke nájdete tu:

Všetci ste srdečne vítaní!

Penzión Hastrman v Riečke

Hlavná 85, 974 01 Riečka

Tel: +421 907 838 236
+421 905 44 00 11

Email: info@uhastrmana.sk

www.uhastrmana.sk

Penzión Hastrman v Riečke nájdete aj na facebooku:

 


 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok